reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny jakie polecacie wózki

Przyszlamama89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Listopad 2017
Postów
191
Hej ;)
Kochane niedługo zostanę szczęśliwą mamą małej Oliwki i chciałam zapytać czy znacie i polecacie wózki ?? najlepiej gdyby były polskiej firmy. Proszę o rady i ewentualne opinie bo zostało mi mało czasu ;(
Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
A co wiecie o wózkach:
Espiro Sonic
Joie Literax 4
Coletto Joggy
Peg-Perego Si Completo

Jeśli chodzi o łatwe składanie, lekkość, mały wymiar? Jako wózek do auta, do łatwej obsługi przez samą kobietę?
Hej dziewczyny, któraś ma/miala wozek bebetto holland ? Mam okazje kupić uzywke za 400zl od znajomej, w bdb stanie zastanawiam sie wiec fajnie by bylo poczytac wiecej opini o tym wozku [emoji6]
 
reklama
Witam, czy ktoras z dziewczyn uzytkuje Tutis Viva z life?jak sprawdza sie amortyzacja w terenie, sciezki lesne? Jak ogolne wrazenia?bede wdzieczna za info . Termin mamy na luty, wieca termiczna gondola wydaje sie byc dobrym rozwiązaniem...ale czy napewno.Jak sprawdza sie spacerowka?
 
Witam, czy ktoras z dziewczyn uzytkuje Tutis Viva z life?jak sprawdza sie amortyzacja w terenie, sciezki lesne? Jak ogolne wrazenia?bede wdzieczna za info . Termin mamy na luty, wieca termiczna gondola wydaje sie byc dobrym rozwiązaniem...ale czy napewno.Jak sprawdza sie spacerowka?
ja mam i jestem bardzo zadowolona. AMortyzacja jest bardzo sprytna, nie buja jak szalona, ale też wózek nie jest sztywny. Bardzo duży wpływ na komfort jazdy moim zdaniem mają koła, bo są dużo większe, niż w innych wózkach podbijają jak pompowane ale nie da się ich przebić bo są z żelu z powietrzem w środku. Ta gondola jest bardzo leciutka ale nie tylko na zimę się przydaje, bo latem się po prostu nie przegrzewa jak te plastikowe wanienki. My właściwie wybraliśmy ten zestaw ze względu na fajną spacerówkę. Gondolka jest super, ale nią się najkrócej jeździ, a spacerówa jest z bardzo dużym siedziskiem, rozkłada się całiem na płasko, a nie pod jakimiś dziwnymi kątami, i skłąda się razem z kółkami w zgrabny pakiecik. Jak inne wózki patrzyłam, to żeby do auta zapakować musiałabym zdjąć koła. Masz już wybrany kolor?Mam cały z ekoskórki i super w używaniu, nic się nie brudzi. Bardzo polecam.
 
Witam, czy ktoras z dziewczyn uzytkuje Tutis Viva z life?jak sprawdza sie amortyzacja w terenie, sciezki lesne? Jak ogolne wrazenia?bede wdzieczna za info . Termin mamy na luty, wieca termiczna gondola wydaje sie byc dobrym rozwiązaniem...ale czy napewno.Jak sprawdza sie spacerowka?
W temacie wozkow na trudne tereny polecam Riko Naturo. Jest bardzo stabilny, na nierownosciach nie kolysze, nie klekocze, nie chybocze... dla mnie to duzy plus, bo poprzedni wozek caly sie trzasl i np. mala mi sie budzila:/ kola masz tutaj mocne, pompowane (a takie sa najlepsze na wiejskie, lesne drozki). gondola duza, regulowane oparcie i wentylacja. ja jestem z tego modelu bardzo zadowolona. masz tez wersje ecco z wykonczeniem ekoskorzanym :)
 
dokładnie, rzecz gustu, dlatego napisałam "dla mnie" a po dzisiejszych warunkach pogodowych, powiem, że nie kłamali z tą gondolką i napawdę w środku ciepło i zacisznie, te plastikowe wydaje mi się, że byłyby zimne jak lód.
 
Wczoraj trochę przyprószyło u nas, ale dzisiaj ziąb jak nie wiem, i wieje. Niestety musiałam wyjść z bejbikiem i dobrze, że mamy aero, bo w tej styropianowej gondoli zdecydowanie cieplej. Dobry zakup.
 
reklama
gondola trzyma ciepło, idealne rozwiązanie. Nie nakładasz 2o warstw ubrań, dziecku ciepło w sam raz i wygodnie.
Witam, czy ktoras z dziewczyn uzytkuje Tutis Viva z life?jak sprawdza sie amortyzacja w terenie, sciezki lesne? Jak ogolne wrazenia?bede wdzieczna za info . Termin mamy na luty, wieca termiczna gondola wydaje sie byc dobrym rozwiązaniem...ale czy napewno.Jak sprawdza sie spacerowka?
gondola trzyma ciepło, idealne rozwiązanie. Nie nakładasz 2o warstw ubrań, dziecku ciepło w sam raz i wygodnie. Spacerówka całkiem na płasko, składanie z ramą i wkładka dla malucha. Specjalnie wyjęłam ten środek i dalej miękko i wygodnie, myślę, że nam długo posłuży.
 
Do góry