reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki Bolder 4 firmy Implast

Mnie tez interesuje ten wozeczek gondolka duza ale slyszalam ze spacerowka bardzo mala i dzieci ktore maja ponad rok, poltora sie juz w niej nie mieszcza...
Czy to prawda?
 
reklama
witam, juz pisałam o tym wózeczku ale teraz moja corcia jezdzi w spacerowce i nie mam zastrzerzen, wedlug mnie jest obszerna, ma za pleckami schowek na np. folie p.deszczowa, najwazniejsze dla mnie jest to ze wozek jest masywny i stabilny, nie ma problemu z nacisnieciem na niego podjechaniem pod kraweznik. Poprostu wiem ze sie nie zlamie.
 
Witam! My mamy od 7 m-cy wózek Bolder. Niestety szczerze odradzam. Po pierwsze gondola starczyła nam do 4,5 m-ca i to ledwo. Następnie zaczęliśmy używac spacerówki na leżąco i było ok. Ale synek ma 6 m-cy i właśnie zaczął siadac. Tu pojawił się problem, bo oparcie jest krótsze niż wysokośc główki i sięga do szyi. Złóożyłam reklamację i czekam co dalej. Odradzam. Nie polecam.
 
używam bolder 4 od 9 miesięcy i szczerze powiedziawszy nie polecam, gondola zdała egzamin ale spacerówka beznadziejna... wizualnie kompletna klapa wisząca buda z dziurami-przerwami po boku, jakbym widziała jak wygląda spacerówka po złożeniu nigdy w życiu nie zdecydowała bym się jej kupić... niestety już dwa razy oddawałam wózek do reklamacji - buda się proje na szwach i pękła pianka na rączce... do tego dochodzi mały koszyk ma zakupy... beznadzieja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zamiast się rozpisywać po raz kolejny wkleję (tu o bolderze 3 ale to tylko kwestia przednich kółek)
Opinie o Implast Wózek Bolder 3 - bangla.pl
NIE POLECAM!!!:no:
z producentem nie da się dogadać odnośnie reklamacji, każą wysyłać na swój koszt, kiedy odpisuję, że to oni muszą mi wysłać kuriera (żebym nie płaciła za przesyłkę) zero odzewu, nie odbierają telefonów (dzwoniłam po kilka razy dziennie o różnych godzinach przez 4 dni)
dopiero telefon do sklepu gdzie zakupiłam wózek wyjaśnił mi którym kurierem mam wysłać, w pon wysyłam ten szajs zobaczymy co odpowiedzą...
ps. jak kółka po myciu źle chodzą to trzeba je NASMAROWAĆ, taka normalna konserwacja sprzętu... :szok:
 
Nie polecam!mój syn ma ponad rok na początku byłam wózkiem zachwycona,ale po 4miesiącach padły mi dętki,jakoś je tam naprawilam,aczkolwiek znalezienie gdzieś dętek do tych mniejszych kółek graniczyło z cudem,Po dwóch miesiącach padły mi te większe,zamówiłam je tym razem od firmy implast,która te wózki robi,ale dętki znowu zawiodły,nie mam już siły do tego.Żeby było śmieszniej gwarancja nie obejmuję dętek.Na wsi nie mieszkam nie jeżdze też wózkiem po wertepach tylko normalnie po chodniku.Ostanio w parku zaczepiła mnie pani,która spytała czy mam w tym wózku problem z dętkami,bo okazało się,iz u niej też koła zawodzą.Jestem na maksa rozczarowana tym bardziej,że wózek do tanich nie należy :/
 
Ja takze spotkałam się z opiniami,jako że ten wózek spacerowy jest bardzo wąski a przez to niewygodny dla dziecka. Cena także może odstraszac,nie wiem jak wygląda sprawa amortyzacji,może ktoś się wypowie??
 
reklama
wlasnie kupilam wozek, z tego co widzę jest bardzo solidny, wypralam wszystkie częsci, farba nie wyblakła. gondola jest duza i przestronna, a prowadzi się znakomicie. leciutko, jakby sam jechal. nie mam jeszcze dziecka, ale już jestem zadowolona. przejechalam się po wiejskiej dziurawej drodze z lekkim obciążeniem, świetnie amortyzuje, nie podskakuje, koła podjeżdzają wszędzie. mam 4ro kolowca, mam nadzieję, ze bede dalej zadowolona.
 
Do góry