reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny jakie polecacie wózki

Przyszlamama89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Listopad 2017
Postów
191
Hej ;)
Kochane niedługo zostanę szczęśliwą mamą małej Oliwki i chciałam zapytać czy znacie i polecacie wózki ?? najlepiej gdyby były polskiej firmy. Proszę o rady i ewentualne opinie bo zostało mi mało czasu ;(
Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
A co wiecie o wózkach:
Espiro Sonic
Joie Literax 4
Coletto Joggy
Peg-Perego Si Completo

Jeśli chodzi o łatwe składanie, lekkość, mały wymiar? Jako wózek do auta, do łatwej obsługi przez samą kobietę?
reklama
Nie powiem jaki wózek mogę polecić, za to powiem jaki odradzić - Sonic Verdi 3w1.
Po raz, guzik od torby po kilku dniach się urwał. Po dwa, pasy od spacerówki są tak liche, że jedna się urwała kiedy dziecko pociągnęło za to a miało niecały rok wtedy i niewiele siły. Po trzy, oparcie spacerówki bardzo łatwo opada samo kiedy dziecko się opiera. Cztery - siatka pod wózkiem przy jakimkolwiek obciążeniu obciera ciągle o koła przez co wydaje nieprzyjemny dźwięk i hamuje koła.
 
Ja mogę polecić muuvo quick, siostra kupiła, ja oczekuję jeszcze chwilkę na maluszka. Mały, można go złożyć jendą reką, ale miejsca dla malucha sporo. Fajnie sie prowadzi i co najważniejsze, w mega dobrej cenie. Jeszcze kilka tygodni będę wypróbowywać ten siostry i jak będzie nadal dobry to dam znać :) Ale póki co mnie w sobie rozkochał :D a ktoś ma go też moze już jakiś czas?
 
Nie powiem jaki wózek mogę polecić, za to powiem jaki odradzić - Sonic Verdi 3w1.
Po raz, guzik od torby po kilku dniach się urwał. Po dwa, pasy od spacerówki są tak liche, że jedna się urwała kiedy dziecko pociągnęło za to a miało niecały rok wtedy i niewiele siły. Po trzy, oparcie spacerówki bardzo łatwo opada samo kiedy dziecko się opiera. Cztery - siatka pod wózkiem przy jakimkolwiek obciążeniu obciera ciągle o koła przez co wydaje nieprzyjemny dźwięk i hamuje koła.
mam nadzieję, że oddali pieniądze za badziewie...u mnie na szczęście stan igła, ale zdrowo bym się wkurzyła, gdyby się coś popsuło, bo spacerować trzeba.
 
dzisiaj wreszcie bez wiatru i dało się pospacerować, troszkę śniegu nasypało i już pustki na alejkach. Tylko ja hartuję dziecko? Wszyscy się dzisiaj za nami oglądali. Wiem,że moja Oliwcia śliczna, a w tym białym wózku wygląda po prostu uroczo. Też macie takiego świra na wózek?
 
mam nadzieję, że oddali pieniądze za badziewie...u mnie na szczęście stan igła, ale zdrowo bym się wkurzyła, gdyby się coś popsuło, bo spacerować trzeba.
Niestety, wózek był prezentem od rodziny w dodatku zamawianym z Allegro. :/
littlebaby strasznie suabo z tym wozkiem, i co zrobiłaś?jak jeździcie? ja sobie nie wyobrażam nie zapiąć w pasy. Wylazłaby od razu.
Spacerówkę mam odwróconą tyłem do kierunku jazdy więc małą widzę ciągle i nie wypadnie.
Zaczynam się rozglądać za zwykłą spacerówką bo ten wózek waży ponoć 14 kg - spacerówka (gondola 13) także z piwnicy go wtargać na piętro mając dziecko kolejne 12kg pod pachą to tragedia istna..
 
Niestety, wózek był prezentem od rodziny w dodatku zamawianym z Allegro. :/

Spacerówkę mam odwróconą tyłem do kierunku jazdy więc małą widzę ciągle i nie wypadnie.
Zaczynam się rozglądać za zwykłą spacerówką bo ten wózek waży ponoć 14 kg - spacerówka (gondola 13) także z piwnicy go wtargać na piętro mając dziecko kolejne 12kg pod pachą to tragedia istna..
Jeszcze zakupy dołóż, to już w ogóle..współczuję, na serio. Kolejny dowód na to, żeby na wózku nie oszczędzać. Moja gondola super leciutka, chyba aero ma najlżejszą ze wszystkich, poniżej 3kg waży. Nie wyobrażam sobie dźwigać tyle i to zaraz po porodzie(o gondoli myślę), można sobie poważnie zaszkodzić w ten sposób. Potem juz tylko tena lejdi...
 
reklama
Do góry