reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny jakie polecacie wózki

Przyszlamama89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Listopad 2017
Postów
191
Hej ;)
Kochane niedługo zostanę szczęśliwą mamą małej Oliwki i chciałam zapytać czy znacie i polecacie wózki ?? najlepiej gdyby były polskiej firmy. Proszę o rady i ewentualne opinie bo zostało mi mało czasu ;(
Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
A co wiecie o wózkach:
Espiro Sonic
Joie Literax 4
Coletto Joggy
Peg-Perego Si Completo

Jeśli chodzi o łatwe składanie, lekkość, mały wymiar? Jako wózek do auta, do łatwej obsługi przez samą kobietę?
reklama
myślałam o czymś takim
 

Załączniki

  • mufka-zimowa-sno-grafit.jpg
    mufka-zimowa-sno-grafit.jpg
    324,1 KB · Wyświetleń: 68
reklama
No i stało się;-) gondola poszła w odstawkę, bo mała tak wyskoczyła z rośnięciem, że już nie jest "mała". Co prawda spokojnie się jeszcze w gondoli mieści ale bardzo się wychyla, podnosi i wszystko chce oglądać. Bałam się, że będzie mniej wygodnie pchać spacerówę, ale wręcz przeciwnie. Po pierwsze jest wkładka dla maluszków i pasy w środku. Jest fajnie i dużo miejsca, bo jak założyłam śpiworek, to chyba w standardowym wózku, byłoby dziecku ciasno. U nas wygoda jak nie wiem;-). Na razie jeszcze jeździ przodem do mnie i to jest ok, obracam siedzisko tylko w sklepie, jak chcę położyć koszyk zakupowy na budce. Bardzo to wszystko fajnie wymyślili, to montowanie. Pokrywa na nóżki też fajna, ale teraz w sumie tylko śpiwór. Myślę, że za jakiś czas, jak się rozchodzi dzidzia, to ubiorę w kobinezon i pokrywę, żeby śpiwora nie brudzić. Na razie w kurteczce ciepło. Bardzo fajnie jedzie po nawet dużym śniegu, nie ślizga się. Wyjmowana torba na zakupy bardzo ułatwia życie. No ale składanie najlepsze!!! razem z siedziskiem składam stelaż i pakuję do auta,mega wygoda. Wcześniej woziłam w łupinie na stelażu, a wiadomo, że to niezdrowe. Sezon 2018/2019 jest nasz. Bardzo polecam aero.
 
Do góry