reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
My też dziś po szczepieniu. Pierwsze koty za płoty:) Był krzyk, teraz są tulasy:). Jaś waży 5880g, ale od szpitala nic nie urósł (niby to normalne:oo2:). I prawdopodobnie ma alergię na białko, dlatego mam odstawić cały nabiał:surprised:. Bye, bye lody, serki waniliowe, zapiekanki, serniczki:(. Oby to pomogło.
 
My też dziś po szczepieniu. Pierwsze koty za płoty:) Był krzyk, teraz są tulasy:). Jaś waży 5880g, ale od szpitala nic nie urósł (niby to normalne:oo2:). I prawdopodobnie ma alergię na białko, dlatego mam odstawić cały nabiał:surprised:. Bye, bye lody, serki waniliowe, zapiekanki, serniczki:(. Oby to pomogło.
To moj ma 3 miesiace, 64 cm i 5800 wazy a przt porodzie 59 cm i 3900. Jasiu skonczyl już 2 miesiace??
 
Tyle tu pytań ostatnio to i ja zadam, a co! [emoji12] hehe.
Mamuśki dajecie dzieciom biszkopty? Czytałam, że po skończonym 8 mc można, no, ale gdzie nie czytam tam jest cukier. Myślałam żeby samej upiec, ale w przepisach też jest cukier....
A jak nie biszkopty to jakie przekąski podajecie? Mój już kukurydzianymi chrupkami sprawdza bardziej grawitację jak konsumuje. [emoji23]
 
Tyle tu pytań ostatnio to i ja zadam, a co! [emoji12] hehe.
Mamuśki dajecie dzieciom biszkopty? Czytałam, że po skończonym 8 mc można, no, ale gdzie nie czytam tam jest cukier. Myślałam żeby samej upiec, ale w przepisach też jest cukier....
A jak nie biszkopty to jakie przekąski podajecie? Mój już kukurydzianymi chrupkami sprawdza bardziej grawitację jak konsumuje. [emoji23]

Polecam blog tudziez ksiazkw alaantkoweblw.pl
Masz tam mase przepisow bez cukru.
Ja robie czesto pancakes. Maka razowa albo orkiszowa, jajko, troche mleka i do tego banan, albo maliny, albo borowki albo jakikolwiek inny owoc. Sa slodkie i miekkie wiec super dla maluszkow.
 
Cześć dziewczyny ja mam pytanie co do Wagi mojej małej - dzisiaj kontrolnie byłam w Przychodni i mała moja waży 4300 jutro skończy dwa miesiące niestety nie mierzyli mi jej. zastanawiam się czy ta waga nie jest za mała ostatnio 6 listopada miała szczepienie i ważyła 4100. Ogólnie jakieś mam wrażenie że wcale nie tyje jest taka sama... oczywiście w Przychodni byłam sama także nie mógł żaden lekarz tego skontrolować
Jesli przybiera ok 800-1000g na miesiac to jest ok. Powinna teraz wazyc ok 1.2-1.5kg wiecej niz po porodzie.
 
To moj ma 3 miesiace, 64 cm i 5800 wazy a przt porodzie 59 cm i 3900. Jasiu skonczyl już 2 miesiace??
Dziś kończy 2 miesiące. A po tych szczepieniach jest strasznie marudny:( Już nie wiem co mam robić, leżeć nie, nosić nie, masować brzuszek też źle :hmm:. Aż mnie czyści ze stresu. Powiedzcie że jutro będzie lepiej:(.
 
Tyle tu pytań ostatnio to i ja zadam, a co! [emoji12] hehe.
Mamuśki dajecie dzieciom biszkopty? Czytałam, że po skończonym 8 mc można, no, ale gdzie nie czytam tam jest cukier. Myślałam żeby samej upiec, ale w przepisach też jest cukier....
A jak nie biszkopty to jakie przekąski podajecie? Mój już kukurydzianymi chrupkami sprawdza bardziej grawitację jak konsumuje. [emoji23]
My jeszcze nie ten etap, ale znajoma dentystka ostrzegała przed takimi przekąskami, bo oblepiają zęby i dają super pożywkę bakteriom.
 
reklama
My też dziś po szczepieniu. Pierwsze koty za płoty:) Był krzyk, teraz są tulasy:). Jaś waży 5880g, ale od szpitala nic nie urósł (niby to normalne:oo2:). I prawdopodobnie ma alergię na białko, dlatego mam odstawić cały nabiał:surprised:. Bye, bye lody, serki waniliowe, zapiekanki, serniczki:(. Oby to pomogło.

Oj Kochana, czytaj etykiety wędlin, pieczywa i innych produktów, bo w wielu z nich jest mleko. Podobno kozie produkty też trzeba wykluczyć :(. Na pocieszeni - ze słodyczy polecam krówki na mleku kokosowym z Rossmanna :)
 
Do góry