reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Pytanko do Was, ile aktualnie ważą wasze dzieci? Długości całkowitej nie otrzymałam, ponieważ ponoć już nie między się crl tylko poszczególnych odcinków ciała No i wagę małej.
Na oststniej wizycie tydzień temu (18+6) Malutka miała 268g i faktycznie lekarz mierzył poszczególne części ciała, np kość udową.
 
reklama
U mnie 1.5tyg temu w 16+2 dzidzia wazyla 168g
Nieśmiało napisze że chyba zaczynam w końcu czuć dzidziulca
Kilka razy w ciagu dnia czuje ze stawia mi sie brzuch (tak na wysokosci spojenia i pepka), gdyby nie to że dzialo sie tak jeszcze jak bralam luteine to pewnie zaczelabym lekko panikowac i wiązać to z odstawieniem.

P.S. ja rowniez nadal czekam na dostepn na zamkniety.
 
U mnie w 18+4 225g, delikatne ruchy czułam już od 15-16tygodnia a obecnie od ponad tygodnia raz mniej raz wiecej, ale czuje codziennie, pytałam lekarza to mówił, ze jak najbardziej mogę już wyczuwać :)
 
Cześć Dziewczyny:)
mialam okazję przywitać się tylko w wątku "poznajmy się". Mam 35 lat, to moja pierwsza ciąża i termin na 28 czerwca. Liczyłam na chłopaka - Szymona, ale wszystko wskazuje na to, ze na świecie przywitamy córeczkę. Czy przyjmujecie do grupy zamkniętej także nowicjuszy? :) tutaj faktycznie zrobilo się bardzo cicho.
 
Cześć Dziewczyny:)
mialam okazję przywitać się tylko w wątku "poznajmy się". Mam 35 lat, to moja pierwsza ciąża i termin na 28 czerwca. Liczyłam na chłopaka - Szymona, ale wszystko wskazuje na to, ze na świecie przywitamy córeczkę. Czy przyjmujecie do grupy zamkniętej także nowicjuszy? :) tutaj faktycznie zrobilo się bardzo cicho.
Witaj gratuluje corci [emoji3]

Tak od razu raczej nie przyjmujemy, musisz tu troszke z nami pobyc i potem na pewno dziewczyny cie zaproszą [emoji6]
 
reklama
Do góry