reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny ale mam schizę, zrobiła mi się taka kreska na brzuchu jak i kobiet w ciąży. Czym to może być spowodowane? Może podwyższony progesteron? Miała któraś z was doczenienia z czymś takim?
 
reklama
Hej dziewczyny a ze mną to jest tak w sobotę miałam wizytę u ginekologa co lepsze używam testów clear blue już od jakiegoś czasu nauczyłam się już wsluchiwac w swoje ciało i robię wtedy kiedy mam wrażenie że właśnie jest owulacja😊 i wyskakuje buźka i jakie było moje zdziwienie bo akurat w sobotę na wizycie u ginekologa wychodzilo mi że mam owulacje 😊na usg owszem był pęcherzyk tak duży że tylko czekać do pęknięcia z tym ze lekarz nie bardzo mnie pocieszyl - bo mam owulacje ale nie dochodzi do zapłodnienia stwierdził pcos 😔 dodatkowo zbijam prolaktyne zeby nie było nudno 😊 dzisiaj miałam robiona krzywa cukrową 5 pkt 6 razy mnie kłuli😑 i tak jestem aktualnie na duphastonie , norprolacu i włączam metformine zobaczymy co z tego będzie trzymajcie kciuki
Mojej koleżance przy pcos metformina pomogła w mig, nawet w ciągu 3 miesięcy zaszła:) powodzenia!
 
Dzięki kochana ❤ Dokładnie! Ja też kiedyś myślałam, że zajść w ciążę to takie proste :D Potem życie zweryfikowało. Oczywiście są i tacy co zachodzą za 1 czy 2 cyklem, ale nawet i u zdrowej pary to jest bardzo rzadkie i zwykłe szczęście, bo ginekolodzy twierdzą, że w ciążę zachodzi się zazwyczaj po około pół roku do roku nawet starań i że to jest w normie. Dlatego ja byłam przerażona, bo to normy dla zdrowych osób a ja PCOS :D Ale udało się w 14 cyklu i czekamy na Stasia 🥰
Brałaś jakieś "wspomagacze" na pcos żeby zajść? :)
 
reklama
Chciałabym, ale cały czas nie daje mi spokoju ta owulacja bez śluzu. No nic drugi cykl obserwuję wszystko i zapisuje dolegliwości, więc w razie czego będę miała jakieś porównanie co się powtarza
A próbowałaś wiesiołka? Ja wprawdzie śluz miałam zawsze ale ostatnio to już ho ho ho, a jedyne co zmieniłam do wiesiołek.
 
Do góry