reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Tez nie potrafię się już ułożyć .. mały się wierci niesamowicie tak ze ciagle mi niewygodnie. Mogłoby się już zacząć … 🙄

Nie wiem jak u Was ale u mnie za oknem „bajeczna” jesienna aura 😒😄

Ja sie chcialam pochwalic ze urodzilam dokladnie w 39tyg i mam sierpniowa corke ☺️ Powodzenia dziewczyny!
No to gratulacje, ja wchodząc tutaj to często z myślą,..... O hooo może już któraś urodziła :) zdrówka życzę 😘
 
Jak tam mamusie, wyprawka już gotowa? To już ten nasz miesiąc 🥰
U mnie łóżeczko wczoraj stanęło, tatuś się nadenerwował, bo oczywiście dziurki krzywo nawiercone i śruby nie pasowały 😬 przewijak na łóżeczko też ma nóżki do przewiercenia, bo nie chce wejść 🙈 ale wszystko do ogarnięcia 😉👍 A jak u Was? Poprane? Poprasowane? Torby spakowane? 😁
 
reklama
Jak tam mamusie, wyprawka już gotowa? To już ten nasz miesiąc 🥰
U mnie łóżeczko wczoraj stanęło, tatuś się nadenerwował, bo oczywiście dziurki krzywo nawiercone i śruby nie pasowały 😬 przewijak na łóżeczko też ma nóżki do przewiercenia, bo nie chce wejść 🙈 ale wszystko do ogarnięcia 😉👍 A jak u Was? Poprane? Poprasowane? Torby spakowane? 😁
Hej u nas Tatuś w zeszłym miesiącu skończył remont pokoju także wszystko już czeka, tylko codziennie tam wchodzę i jak stuknięta przekładam ubranka, włączam karuzelke nad łóżeczkiem 😂ten pokoik to tak naprawdę spełnienie moich marzeń 🙂 torba czeka juz tez.
 
Do góry