reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Myślicie że coś z tego wyjdzie ?

wiki2004

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Grudzień 2023
Postów
43
Test zrobiony dzień przed spodziewaną miesiączką. Myślicie, że coś wyjdzie z tego?
 

Załączniki

  • Snapchat-782631021.jpg
    Snapchat-782631021.jpg
    276 KB · Wyświetleń: 511
  • Snapchat-1764020107.jpg
    Snapchat-1764020107.jpg
    253,2 KB · Wyświetleń: 160
reklama
Test zrobiony dzień przed spodziewaną miesiączką. Myślicie, że coś wyjdzie z tego?
Kurcze, no coś przebija. Zdjęcie zrobione w odpowiednim czasie? Kreska pojawiła się w ciągu tych 3-5 minut?
Albo idź na betę, jeśli chcesz albo powtórz jutro/pojutrze rano kolejny test
Na tym pierwszym zdjęciu lepiej widać, na drugim wygląda jak testowa... Ale moim zdaniem jest spora szansa.
 
Tak. Kreska pojawiła się od razu. Właśnie z chłopakiem Staramy się kilka miesięcy. W poprzednim cyklu miałam takie kreski ale tydzień po tym jak powinnam dostać miesiączkę a beta rosła do 7 a potem spadła.. w tym cyklu 2 dni przed miesiączką wyszła bladziutka, dziś czyli dzień przed miesiaczka powtórzyłam i wyraźniejsza już jest. A teraz przez poprzednią sytuację sobie wmawiam tylko, ze znów nic nie wyjdzie. Test o czułości 10 i linia jest widoczna, ale nie jest bardzo ciemna tzn ze beta nie wynosi jeszcze nawet 10? Czy to nie ma znaczenia ?
Kurcze, no coś przebija. Zdjęcie zrobione w odpowiednim czasie? Kreska pojawiła się w ciągu tych 3-5 minut?
Albo idź na betę, jeśli chcesz albo powtórz jutro/pojutrze rano kolejny test
Na tym pierwszym zdjęciu lepiej widać, na drugim wygląda jak testowa... Ale moim zdaniem jest spora szansa.
 
Tak. Kreska pojawiła się od razu. Właśnie z chłopakiem Staramy się kilka miesięcy. W poprzednim cyklu miałam takie kreski ale tydzień po tym jak powinnam dostać miesiączkę a beta rosła do 7 a potem spadła.. w tym cyklu 2 dni przed miesiączką wyszła bladziutka, dziś czyli dzień przed miesiaczka powtórzyłam i wyraźniejsza już jest. A teraz przez poprzednią sytuację sobie wmawiam tylko, ze znów nic nie wyjdzie. Test o czułości 10 i linia jest widoczna, ale nie jest bardzo ciemna tzn ze beta nie wynosi jeszcze nawet 10? Czy to nie ma znaczenia ?
Nie ma znaczenia. Teoretycznie mega ciemna kreska oznacza wysoka betę, ale generalnie nie da się porównać bet typu 10, 20, 30 na takich testach, to będą wciąż jasne kreski. Różnie się wybarwiają, niemiarodajne. Da się odróżnić test, gdzie beta jest 20 od takiego gdzie wynosi 800 ;) , ale np. 700 może się wybarwić tak samo lub ciemniej niż 800. Przy takich małych wartościach o różnicach jak na początku ciąży nie ma co patrzeć na wybarwienie.
 
reklama
Do góry