reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
92Tynka92
Punkty reakcji
2 232

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • No tak wiedza jest straszna. Ja pierwsze usg pamiętam że kij z serduszkiem (uproszczając), ważne było zobaczyć że jest wewnątrzmacicznie bo metotreksatu na potencjalnie zdrowe dziecko chyba bym psychicznie nie przeżyła. No nic, pozostaje wierzyć że będzie z nami dobrze a wiedza jaką posiadamy będziemy umiały dobrze wykorzystać :)
    92Tynka92
    92Tynka92
    No ja mam to samo. Pierwsze co jak test zrobiłam 9 dni po owu to myśl " o Boże tak szybko?! A jeśli to pozamaciczna ?!". Teraz staram się myśleć pozytywnie. Wierzę, że będzie dobrze. Tylko pozytywne nastawienie jest mi w stanie pomóc. Mimo tego żałuję, że nie mogę przechodzić beztrosko ciąży. Tak jak np. niektóre nastolatki które w pracy oglądam...
    Ooo no to rzeczywiście jesteś totalnie w temacie :) a jak przez swoje wykształcenie przeżywasz ciążę? Wydaje ci się że lepiej czy gorzej? Ja mam wrażenie że ta panika jaka jest na forum zupełnie nie jest w moim typie i mam bardzo luźne nastawienie
    92Tynka92
    92Tynka92
    A ja odwrotnie właśnie. Staram się myśleć pozytywnie, bo na niektóre rzeczy po prostu nie mam wpływu, ale jak w pracy widzę te poronienia albo ciąże obumarłe to normalnie nie mogę...taki strach mnie ogarnia. Tym bardziej, że się o dziecko 15 miesięcy starałam. Dla mnie to długo niestety. Stwierdzam teraz, że byłabym dużo spokojniejsza jakbym o wielu rzeczach nie wiedziała.
    Cześć :) z tej strony lekarz stażysta :) nie chce pisać tego na forum oficjalnie ;) a ty kim jesteś w tej branży? :)
    92Tynka92
    92Tynka92
    Ja jestem położną:-) pracuje w szpitalu, więc też branża medyczna w dodatku akurat w temacie siedzę he he.
    • Lubię to!
    Reakcje: aal
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry