reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
Gabi

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Witaj. U Kasi nie jest to taka prosta sprawa. Od początku ciąży straszą ją chorobami płodu. Od początku jest w stresie. Bo to.. bo tamto. Wymyślają coraz to nowsze wady rozwojowe maluszka. A Fakt jest taki że Kasia ma już dziecko chore. Wercię. Miała biopsje, dziecku nie pracowały nerki. Karolek miał problem z sikaniem. Co usg to tak jak pisałam nowa wada. Teraz do tego doszedł podejrzenie jakiegoś nowego zespołu. Walczyła do końca. Ale w końcu w każdym z nas coś pęknie i ...
    Najlepiej wejdź w Jej profil jeśli chcesz pomóc i poczytaj ostatnie posty. Tam wszystko się wyjaśni. Mało się ostatnio udziela wiec problemu mieć nie będziesz.
    Pozdrowienia również dla Was.
    Pozdrowienia Kochana!Dawno mnie nie było bo...same zmiany w moim życiu...teraz staramy sięo dzidzię od nowa pełni entuzjazmu
    Witam Cię :-), wróciłam na forum - maj2010 :-). Jestem w 12 tc, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. A u Ciebie? Pozdrawiam :-)
    Witaj Gabi :-), właśnie przeczytałam Twoją wiadomość z czerwca 2008 roku! Nieźle co? Zastanawiam się czy jesteś jeszcze na forum, jeśli tak - odezwij się, pozdrawiam
    gabi bardzo serdecznie ci gratuluję!!!!!!!!!!!!!!! tak się cieszę że córeczka jest już na świecie wiedziałam że jak mi się udało to Tobie też się uda.jeszcze raz serdeczne gratulacje ucałuj maluszka w małe stópki
    Hej gabi.
    Długo mnie nie było ale widzę, że u Ciebie wszystko na najlepszej drodze. Gratuluję. :D. Młody ma już 4 zęby.
    Witaj Gabi! Pozwoliłam sobie do Ciebie napisać. Jestem tu nowa i do końca jeszcze nie wiem jak poruszać się na tej stronie...ale jedno wiem mam OGROMNY problem a właściwie to BARDZO CHUDY ten mój problem :-)) Znalazłam Twoje posty na forum niedowagi u 2-u latków i nawet nie wiesz jak bliskie są mi Twoje problemy. Jakażdego dnia przeżywam dokładnie ten sam koszmar i juz nie wiem co mam robić. Mój synuś Miłoszek ma 21 miesię waży 10,700 kg i 86 cm. Jego waga jest tylko i wyłącznie efektem ciągłej walki o każdy kęs jedzenia.. Potrafi nie jeść całymi dniami i nie odczuwa głodu. Napisz proszę jak potoczyły się dalsze losy Twojego synka, czy znalazłaś przyczynę jego nejadztwa. Ostatni post dodałaś w listopadzie 2007 więc troszkę czasu już minęło.
    Pozdrawiam cieplutko
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry