Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Kasiunka Nadia to mala pannica nieusluchana,majaca ciagle wlasne zdanie a jak Ci czasami powie to aż sie zastanawiam skąd ona takie słowa i zdania łapie.Ciagle walczymy bo ona i ja jestesmy strasznie uparte :)).Wogóle mnie nie chce słuchac.Ostatnio mi powiedziała ze ona tylko tate słucha mnie...
Abryzulko ciesze sie razem z Toba :-):-):-):-):-)
Abryzulko chyba na stale tu zostane w tym temacie hihihihihi:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D bo nigdzie indziej nic nie jestem wstanie w tym momencie napisac hihihi i tak jak napisalam wyzej nie umiem sie znalezc :rofl2: to dla mnie narazie czarna...
no hej kropecko ,kasiunka, maxin hejki hejki :-D:-D:-D:-D
wieki mnie nie bylo i wejscie na nowo bedzie bardzo trudne bo wypadlam z rytmu no i czasu brak ale bede wchodzic i jak cos bede wstanie napisac to napisze
kropecko kobieto nie wywalaj mnie z watkow zamknietych bo ja nie obca ja...
dzieki olu_o :-)
tak tak ja o tym pamietalam ze urodzilysmy w tym samym dniu nasze bobaski i Vikul to taki przyszywany dwujajowy hihih blizniak Weroniki:-)
olu_o zycze Ci szczesliwego rozwiazania no i expressowego :-D
pozdrawiam
olu_o moze da rade i moje dzieciaczki wpisac pomimo mojej dlugiej nieobecnosci
Nadia 18.09.2003
Viktor 27.05.2006?
pozdrawiam serdecznie forumowiczki:-)
hej dziewczynki
no deprimu tez nie mozna w czasie antykoncepcji przynajmniej tego forte
abryz duzo zdrówka dla Jakubka
a na zajady wit b2 pasta cynkowa solcoseryl aphtin i clotrimazol tez moze byc
a wiesz gosiek czasami natrafia sie na dziwne osóbki w pracy i przez to atmosfera jest bardzoooo zagęszczona
a ja jestem taka ze dla kazdego chce byc dobra a tak sie nie da i cos z tym trzeba zrobic
Biedronko badam temper jej termometrem elektronicznym ale tylko gdy jest chora
zdarza jej sie czesto popuszczac a zsiusiała sie tez pare razy ale w wakacje w parku bo chyba zapominała o siusianiu w ferworze zabawy.
czy łatwo wrócić hmmm zalezy to od wielu czynników i powiem Ci ze nie jest mi...
EWE MASZ RACJE POJAWIAM SIE I ZNIKAM.....ALE MURZYNKIEM NIE JESTEM HIHIHIHIH:tak:
HEKSULA DZIEKI W PORZADALU VHOC RóZNIE BYWA SZCZEGóLNIE Z NASTROJAMI:-(:-(:-(
miejmy nadzieje Abryz ze czas szybko bedzie leciał jak teraz nam leciał i mały szybko wejdzie w ten rytm z obcymi
8 mies nie pracowałam a juz wróciłam do pracy i nawet tych 8 miechów tak nie odczułam
a ja mam dziś pierwszy dzień pracy za sobą
popołudnie od 15-20 i było ok poza telefonami do domu i płaczem małego w tle
nie za dobrze sobie dziś radzili z nim a było ich az trzy osoby
poczatkowo tylko ciocia a później mama mężą mąż a na końcu teść
chyba ich za dużo było
serce mi się krajało jak...
heksa ja mieszkam na dwóch pokojach przechodnich ok 80m2 z kuchnia i łazienką
stara kamienica przedwojenna
nie narzekam
narzekam na zapłate za prąd w miesiącach zimowych bo to zawsze ok 600zł