2 miesiace temu byłam na usg i u neurologa lekarz powiedzial ze jest wszystko dobrze, ale co 2 miesiace jest konieczne usg i konsultacje z neurologiem. Mikołaj ma 8,5 misiecy raczkuje, stoi przy meblach, w lozeczku, ale glowka nadal jest za duza nie myslcie ze jestem panikara, ale mam dopiero 19...