Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hej ja też mam krwiaka ale długiego prawie dookoła malucha. Bierzesz jakieś dodatkowe leki czy tylko luteinę? Mi gin kazał się oszczędzać i przyjść na wizytę dopiero za 3 tygodnie. Najgorsze że luteinę przepisał mi tylko na dwa tygodnie i teraz nie wiem co zrobić. Czy iść wcześniej do niego czy...
Ja mam wizytę jutro o 15.45 I już mam stresa. A moje mdłości zamieniły się w wieczorne. Przed chwilą w pracy kroiłam pani mielonkę i myślałam że już będę musiała uciekać do kibelka A potem poczułam jej perfumy. Ło matko.
Ja też chcę być w wàtku prywatnym. Chociaż dzisiaj po tylu złych wiadomościach zaczynam się jeszcze bardziej stresować i mieć złe przeczucia. A wizyta dopiero 8 stycznia.
Dziewczyny ale mi się trafiło w labo. Szok. Pobierała mi pani która była dzisiaj w pracy pierwszy dzień. Wpierw nie mogła znaleźć żyły. Klepała i psikała kilka razy. Potem jedna fiolka poleciała normalnie i koniec. Dziubała mi igłą w żyle żeby wziąść jeszcze dwie probówki. Masakra. Siedziałam z...
Cześć ja już czekam do labo. Tylko dwie osoby przede mną to grzecznie czekam. Czuję się jak na kacu. Dobrze że mąż mnie przywiózł i mam kanapkę ale nie wiem czy bez herbatki mi wejdzie tak rano. A jak samopoczucie u was?
W ósmym tygodniu. Lekarz odrazu na pierwszej wizycie powiedział że jest sam pęcherzyk i ma dziwny kształt. Miałam się zgłosić za tydzień na kolejną wizytę ale zaczęłam krwawić wcześniej. Na szczęście obyło się bez zabiegu.
Ja w maju 2018 miałam puste jajo płodowe z poronieniem samoistnym. Na pierwszej wizycie niby było serduszko ale lekarza powiedział że jak za mgłą. W głowie cały czas jest stres że może być powtòrka A wizyta dopiero 8.01.
Tak jak dziewczyny piszą idź do innego lekarza najlepiej prywatnie. Czasami za kasę mają inne podejście to wszystko ci wytłumaczy. Głowa do góry jeszcze nic straconego. A nerwy teraz najmniej ci potrzebne. Także telefon w garść i umawiać wizytę.
Mój też nie był na pierwszej wizycie. Czułabym się skrępowana przy usg dopochwowym. Niestety na kolejnej nie będzie mógł być bo ma drugą zmianę. A tak z innej beczki. Na badania do labo czekałyście grzecznie w kolejce czy wykorzystalyscie swój stan?
Wszystkiego najlepszego w Nowym roku oby był lepszy od poprzedniego. U mnie brzuszek widać popołudniu i wieczorem. Też muszę zacząć stosować jakieś krem
Wczoraj przy myciu zobaczyłam że skòra na brzucha robi się inna taka bardziej różowa.
Hej mnie dzisiaj mdłości jakoś odpuścił nawet rano wypiłam słabą kawę z mlekiem co do tej pory sam zapach był wstretny. A jeżeli chodzi o tą koleżankę to na innym wątku pisała że betę zrobi dopiero w czwartek.
Hej ja dzisiaj też mam gorszy dzień w ogóle brak sił A tu niestety na drugą zmianę. Polecacie jakieś witaminy? Może jakieś odrazu łagodzące mdłości? Mi właśnie się kończą pregna plus i muszę coś zakupić.
Mojej mamie się dzisiaj śniło że kupowała nam wózek dla dziewczynki. Oby proroczy sen. Wózki już też oglądałam na allegro ale jakoś żaden nie wpadł mi w oko. A ty jaki masz na oku?
Pisałyscie o tatuażach. Ja mam na bliźnie po wyrostku robaczkowym i teraz się zastanawiam czy może zacząć go czymś smarować? Ciekawe czy bardzo się zmieni przy rosnącym brzuszku?
Witajcie. Ja w pierwszej ciąży przytyłam 12 kg. Mały miał 2900 taka kruszynka była a teraz chłop wyższy odemnie. O dziwo mi przez święta spadło 4 kilo. Jem mało i często.