Na razie nie pracuje,ale pracowalam prawie do konca ciazy.Teraz jestem na szomażu (mam 28,20 na dzien,kolo 870e wychodzi,to calkiem niezle jak dla mnie).Niestety od kwietnia planuje powrot do pracy :( nie wiem jak sobie dam rade,jak ja przezyje ta rozlake z synkiem a tym bardziej jak on to...