reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki ze Śląska

reklama
Abeja- Śliczności, tą Twoją małą to zjeść można:-)

alex- Ja dostałam dziwnego przypływu energii od jakiegoś tygodnia:tak:. Z taką uciechą biegam po sklepach, że mąż nawet za mną nie nadąża:eek: Wczoraj po pracy byliśmy w sklepie z artykułami dziecięcymi Rajs w Chorzowie na Hajduckiej. Mają dosyć przystępne ceny. Foteliki i wązki w cenach z allegro:tak:, wszystko u nich można zamawiać, także chyba wybierzemy się tam na większe zakupy. Mają też duży wybór pościeli.
 
moniat tak szczerze to polecam kupić mniej śpiochów, zabawek, okrojoną pościel (z większosci do 1 r.ż się nie korzysta- ja korzystam tylko z rożka, ochraniacza, przescieradełka - baldachim to siedlisko kurzu przy zamontowanej karuzelce jest mega niewygodny, poduszek dla noworodków się nie stosuje) i kupić droższy fotelik - najlepiej w testach wychodzą Maxi Cosi.
 
Maxi Cosi jest troche dla mnie za drogi. Dzidziuś szybko z pierwszego fotelika wyrasta, nie wybieramy się w żadną długą podróż z małym, jedynie czasem trzeba będzie go przewieść.

Baldachimu też nie kupuję, jedynie myślę o pościeli, ochraniaczu rożku i śpiworku, najlepiej taki komplet. Wiem że kołdra i poduszka na początku się nie przydadzą, ale chciałabym mieć wszystko w jednym kolorze:tak:
 
Ja tam nikogo nie zamierzam przekonywać :-) osobiście jestem zdania, że w przypadku dzieci nie oszczędzam w dwóch przypadkach: zdrowia i bezpieczeństwa. O ile z pierwszą podróżowalśmy na długich dystansach (mieszkaliśmy wtedy w Gdańsku i odwiedzaliśmy rodziców na Śląsku) tyle teraz dystanse są krótkie, ale jeździmy z dziećmi często a o wypadek na polskich drogach nie trudno. Napisałam o Maxi Cosi bo ma najwyższe testy, osobiście używam Mutsy Safe2Go który ma punkt mniej od wspomnianego. I ofkoz rozumiem, że można nie miec kasy na foteliki z najwyższej półki. Proponuje przyjrzeć się fotelikowi Coneco, są napewno tańsze ale świetnie wykonane i posiadają wszystkie niezbędne testy. Wbrew pozorom w pierwszym foteliku można z dzieckiem jeździć nawet do roku.

Co do pościeli - ja kołderki zaczęłam używać jak młoda pożegnała się z dzieciecym łożeczkiem (poduszki nie używa do tej pory a za miesiąc bedzie miała 3 latka) więc nie miałam już ochraniacza itp stąd było mi obojętne czy pościel pasuje do reszty czy nie. Pomijam fakt że te częsci można dokupić bo ja teraz kupując coś dla młodszej córki widziałam te same wzory co 3 lata temu.
Fajną sprawą jest przybornik zawieszany na łóżeczku - polecam serdecznie- zamiast kołdry i poduszki :-)
 
Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia.
 
reklama
Do góry