reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

reklama
Tak Celinko to sa środki homeopatyczne! Nie mam pojęcia czy działają ale polecane były i parę kobitek korzystało i się sprawdzały:tak:takie mam informację!Nic więcej nie mogę powiedzieć bo ja lekarstw żadnych nie używam oprócz solpadeinki przeciwbólowej na wszystko a i tą odłożyłam już dawno temu na półeczkę ze względu na mój stan!!:-p:-p:-p
 
Oliwii przy katarze tylko tym euphorbium psikam i jej pomaga. Częste nawilżanie nosa i rozrzedzanie wydzieliny i odciąganie najlepszy sposób na katar.
 
Euphebium polecam ale sterimar bardziej nam sie sprawdzal. Tym bardziej ze z niego jest mgielka i mozna bylo najpierw na synka napsikac i zrobic zabawe z tego i pozniej do noska. Ale oprocz pomyslu na przekonanie zeby dal prysnac to byl skuteczny.
Viburcol tez polecam ale raczej nam sie przydawal przy zabkowaniu i po szczepionkach. Raczej na uspokojenie a nie przeciwgoraczkowo...
Na goraczke na zmiane byl eferalgal i paracetamol. Ibupromu jeszcze wtedy w czopkach nie bylo wiec trudno mi ocenic....
 
Euphebium mamy i sprawdzał się, Viburcol nie działaq wogóle przeciwgorączkowo na Janka, ale lekko uspokaja i polecam na zabkowanie lub inne stany niepokoju (czyli wrzasku, marudzenia i niechęci do całego swiata).
 
wczoraj oglądałam program, w którym Paweł Zawitkowski trochę wypowiadał się na temat okryć niemowlaków podczas snu i odradzał śpiworki - wg Niego dziecko mogłoby się zsunąć do środka. Jak najbardziej polecano kocyki, ale z krótkim włosiem - najlepiej bawełniane, lekką kołderkę lub rożki :tak:
 
wczoraj oglądałam program, w którym Paweł Zawitkowski trochę wypowiadał się na temat okryć niemowlaków podczas snu i odradzał śpiworki - wg Niego dziecko mogłoby się zsunąć do środka. Jak najbardziej polecano kocyki, ale z krótkim włosiem - najlepiej bawełniane, lekką kołderkę lub rożki :tak:
O, dobrze wiedzieć. W sumie całkiem nieźle, że jest pretekst, żeby nie wydawać kolejnej kasy :)
 
reklama
Jak pisałam na wątku zakupowym jesteśmy po dużych zakupach i bardzo chciałam Wam polecić pościel producenta z Bielska, jest też dostępna na allegro. Śliczne kolory, duży wybór i przede wszystkim bardzo miła bawełna.
POŚCIEL 6 ELEMENTÓW dużo wzorów *producent * (457365558) - Aukcje internetowe Allegro
Kupiliśmy wzór exclusive 40 - jest super:tak:

Dołączam się też do zachwytów nad poradnikiem Pawła Zawitkowskiego - rewelacja, szczególnie film:tak::tak::tak:
 
Do góry