reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

Potwierdzam plusa dla sprzedawcy na allegro: baskom_2006. Zamówienie robiłam w poniedziałek ciemnym wieczorem, w czwartek już przyszło (choć to może wyjątkowo również zasługa poczty ;-)). Do tego sprzedawca ma automat potwierdzający mailem każdy etap: wygraną aukcję, otrzymanie wpłaty, nadanie paczki (natychmiast po otrzymaniu zapłaty ode mnie), co mi się bardzo podobało. Poza tym, mimo że nie pisze na stronie nic o gratisach, przy zamówieniu na 98 zł dostałam w gratisie dwa pasujące kolorystycznie do zamówienia śliniaczki i rękawiczki-niedrapki.
Ciuszki też fajne (zobaczymy jeszcze, jak się zachowają po praniu), chociaż jak pomacałam body z C&A, to bawełenkę mają milszą te z C&A. Będę tam musiała częściej polować na promocje, zwłaszcza ciuszki w dwu-trzypakach się opłacają. Więc przy okazji wyszło mi, że polecam C&A :-D
 
reklama
Ja z kolei zakupiłam pościel z innej kategorii cenowej ;-) od belbina
POŚCIEL DLA DZIECI 135x100 *****belbina****** (459151888) - Aukcje internetowe Allegro
Wybrałam wzór BD 012 i BD 029 - jak widać nie lubię różowego :-p. Materiał nie jest jakoś zabójczo gruby ale w sklepie widziałam takie same komplety w cenie 50zł. Pościel jest starannie odszyta. Idealnie pasuje na kołderkę o wymiarach 90x130 i poduszkę 40x60. Myślę, że będę zadowolona.
Kupiłam też kołderkę i poduszkę od czabaw Komplet! Kołdra 90 x 130 i poduszka!! 100% baweny (461568357) - Aukcje internetowe Allegro.
Obie transakcje bez problemów, zakup ekspresowo był u nas w domu.
 
Rzeczywiście można upolować coś ciekawego z ciuszków z C&A i H&M.

Czekam aż w Koszalinie otworzą nowe centrum handlowe - podobno 27 listopada br i mają tam być te sklepy, tak niestety najbliżej mam do Poznania (jedyne 180 km :-().
 
reklama
Polecam koszule nocne i piżamy italian fashion. Zawsze tam zamawiam rzeczy dla siebie i Pawla. Wlasnie zamowilam koszule nocne do karmienia :-)
Dodałam do polecanych. Przy okazji - bardzo mi się podoba u nich opcja prezentów: nie tylko napisali, że mogą zapakować zakup w pudełeczko, ale też że jeśli się zapomniało o urodzinach czy innej okazji, to można u nich zamówić prezent, a oni wezmą na siebie winę za spóźnienie przesyłki i wytłumaczą wszystko osobie obdarowanej, że to niby oni zawalili termin (na dole strony - wariant Prezent LAST MINUTE) :-D
 
Do góry