reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

katiuszka no co Ty???:eek::baffled: pewnie ze nie odebralam tego tak:baffled: ja tez tylko napisałam jak ja robie;-):-) Gdyby dzieć mój był mniej wybredny to jednocześnie dawałabym troszke papek i stosowała metode BLW. No ale skoro sie nie da, to pozostaje mi zaufać dzieciowi, w koncu załapie przecież jak sie je;-)


aaa i wiesz co, u mnie tak właśnie wyglądały poczatki przebijania sie zębów;-) kwękania, marudzenia cały dzień i pobudki w nocy co godzina.... jeszcze kilka dni i przejdzie;-) a potem następne zęby:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
kok.o mówisz, że to zębole??? powiem Ci, że z dwojga złego to wolę, żeby to było z przyczyny zębów, bo wiem przenajmniej...eee mam taką nadzieję, że w końcu mu to przejdze. Bo już się obawiałam czy aby nie przestawiło mu się przez ten pobyt w Polsce:baffled:
Nie orientujesz się może czy te czopki można dawać co noc? ewentualnie zostaje paacetamol:sorry:szukam w necie, ale nie mogę nic znaleźć. U nas na razie bardzo się sprawdzają, mały całą noc prześpi, budzi się tylko na jedzonko. To są homeopatyczne, niby na ulotce jest napisane, że stosować przy ząbkowaniu...ale sama nie wiem...Muma a Ty coś wiesz na ten temat? stosowałaś je?bo pamiętam, że pisałaś o nim chyba kok.o właśnie...
Żadna nie ma jakiś wieści od Ani??? kurka...wysłałabym jej smsa, ale może nie wypada:baffled:
 
zuza bawcie się dobrze !!! :tak::tak:

Ciekawe co u Ani ??? &&&&&&&&&&&&&& Nie odpisała mi na smsa porannego tzn że chyba niedługo będziemy znów ciotkami:happy::happy::happy::tak::tak::tak: Już i tak niezłe z nas ciotki :-D


Oli nauczył się spać w dzień na wakacjach i narazie mu tak zostało, SUPER !

katiuszka ja stosuję tylko Dentinox jak marudzi na dziąsła + chłodne gryzaki + jak już mega jest ciężko Pedicetamol przed zaśnięciem.
On się na szczęście rzadko w nocy budził nawet przy zębach, jak już zasnął to spał..
Czopki homeopatyczne Viburcol z julką stosowałam, działały ale teraz chyba na receptę są.
 
Ostatnia edycja:
Ania &&&&&&&&&&&&&&&&&&. Dziś jak się kładłam o 2:00 właśnie myślałam o Tobie.... Teraz odpalam BB i czytam że Wy już w szpitalu..&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


koko. podawałaś Ewie dyńkę??? jest słodka i rzadko które dziecko jej nie lubi.

katiuszka
u nas zęby też objawiały się w ten sposób, że co 30-50 min wstawałam do Jagody. U nas paracetamol ani żel nie pomogły Trzeba było przetrwać...a jak sie przetrwa to sie uspokoi:)
 
Dzięki dziewuszki:tak:
Muma z tymi czopkami to jest tak, że co apteka to jest inaczej, w jednej każą receptę dać, w innej nie. No ja sobie zakupiłam ze 3 opakowania i jeszcze polecane krople Camilla. No nic..jakoś przez to przejdziemy:baffled:
Ojjjj to jak Ania nie odpisuje na smsy, to nie ma innej opcji jak Patryś się rodzi!!!!! :szok::tak:
aaronka a jak tam wstawałaś do Jagódki, to co z nią robiłaś jak marudziła czy płakała? uspokajałaś, zasypiała i tak w kółko? może głupie pytanie...ale ja to nie wiem co innego z nim robić:sorry:
aha a ten Pedicetamol to odpowiednik Paracetamolu? bo tu oczywiście tylko to drugie, ale jakieś junior chyba czy baby...lekarze każą dawać ile się chce...eee to znaczy ile trzeba, ale ja też daję w ostateczności.
 
reklama
aaronka probowałam taki wynalazek słoikowy "dynia z ziemniakami", tez nie weszło;-) w piekarniku mam teraz bakłażan i kalarepe... zobaczymy:-)
a może spróbuj "dynia z jabłkiem". Skoro owocki lubi, a dynia słodka, może się nie pokapuje i zje. A potem łatwiej przyjmie samą dynię czy z ziemniakiem. yyy to jak dyni z ziemniakami nie połknęła, co to słodkie przeciez jest, to o szpinaku z ziemniakami czy brokułach to pewnie nie ma co myśleć, nie? to takie paskudztwo, że serio pełen szacun dla dzieci, że to jedzą (no niektóre;-)) a łosoś z cukinią i ziemniakami??? feeee śmierdzi mi do dziś jak sobie o tym pomyślę:-pnooo aleee zdroweeee:tak:
 
Do góry