reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez anusieńka, 17 Sierpień 2005.

1. anusieńka

anusieńka Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej dziewczyny czy są wśród Was jakieś osóbki po 30-tce ,które nie mają jeszcze dzieci? Co sądziecie o przebiegu ciąży, zagrożeniach podczas ciąży i porodu?

2. Matahari

Matahari Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam już jedną dzidzie, ale właśnie urodziłam ją w wieku 32 lat :) Ciąża przebiegała prawidłowo, żadnych zagrożeń nie było. Zagrożenia wchodzą w gre po 35 roku życia(jeżeli chodzi o genetyke) a tak ogólnie to zagrożona może być każda ciąża nie zależnie od wieku.

3. reklama
  4. anusieńka

anusieńka Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki Matahari za pocieszenie. Sliczna Twoja Jagódka.
    Pozdrawiam

5. moniolek

moniolek mama Martusi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja w tym roku będę miała 31 lat i uważam tak jak Matahari, że zagrożenia są niezależnie od wieku. Pierwszą ciąże miałam w wieku 28 lat - super się czułam i nic nie wskazywało na to ją stracę a jednak. Podstawowa zasada - nie zamartwiać się! Moja koleżanka urodziła pierwsze dziecko w wieku 35 lat po długoletnim leczeniu hormornalnym. Karolinka jest prześliczna i zdrowa!

6. ilinka

ilinka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dokładnie, jeżeli będziesz o siebie dbać i będziesz pod dobrą opieką gina nie masz się o co martwić. U nas w mieście jest 45-letnia kobieta z pierwsza ciążą, jak na razie jest ok. z dzidzią:) Także nie ma co się niepotrzebnie zamartwiać :)

7. anusieńka

anusieńka Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzieki dzoewczyny za słowa pocieszenia- ja nawet nie czuję się na swoje 31 lat ale wiem że zegar biologiczny bije.... no ale czynię starania , narazie jestem optymistką bo to dopiero 3 miesiące a tu na forum widze, że młodsze dziewczyny mają problemy. Pozdrawiam

8. maxin78

maxin78 MAJOWA MAMA 06`

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nie mart sie na zapas,na pewno bedzie dobrze,trzymam kciuki za przyszla fasolke ;D
    pozdrawiam

9. Agnezzz

Agnezzz Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No właśnie, obecnie pierwszy poród po 30 wydaje się już nie być problemem. Coraz więcej kobiet decyduje się świadomie na późne macierzyństwo. Życzę Wam dziewczyny zatem szybkiego fasolkowania i łatwego porodu :)
    My z mężem mamy natomiast plan, aby przed 30 urodzić juz 2 dzieciaczków. Zobaczymy czy się uda :)

10. reklama
  11. alek

alek Mama Frania :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja 30-stkę skończę w kwietniu, też miałam plan na dzidzię przynajmniej 1 przed 30-stką i...jeżeli wszystko będzie ok to może się uda???

12. ilinka

ilinka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nio fajnie jakby się udało :) Ja przekładam starania na za rok lub 2. Też bym chciała przed 30-stką 2lub 3 dzieciaczki :)

Poleć forum