reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hej dziewczyny nadrobie troszkę bo odciągam bo sobie dzis pozwoliłam ma pol lampki wina, a matka karmiąca jestem ;) Mlody jest przecudny, jestem w nim zakochana po uszy, gdyby nie to ze męczą go gazy to byłoby platynowe dziecko, na razie jest tylko złote, bo praktycznie spi je i kupy, czaem robi mi jazdy nie z tej ziemi ske to przez to ze brzusio go boli;( ale juz mamy takie połączenia kropelek ze chyba wiecej ske nie da.

Zuzanka jak Myszą dalej daje popalić ? Na M dalej zła?
Aaa pierwsze kroczki ! Bombowo ;)
Jak wyjazd na Mazury ?;)
Super ze uszka zdrowe ;)

Muma to prawda czarny samochód to katorga pod wzgl wizualnym, ja tez kiedys przez to przechodziłam , każdy nssyepny był srebrny imam nadzieje ze kolejny tez taki vedzie ;)
Ojej ! Chory maluszek to smutne ;( dzieci jak cierpią to okropne;/ oby dzisiejsza wizyta pomogła , choć mama i tak sobie swietnie poradziła nie panikuje ;)
Jak nocka mija?

Jak czytam Was dziewczyny dziecko po 19 spac ... Bomba ;) choć ja bis moge narzekać ostatnie 24 h Mlody pięknie spał nawet nie było wielkich awarii;) wczoraj nawet na prawie 4 h został Nikos z moimi rodzicami a my byliśmy na zakupach (staniki do karmienia, kombinezon zimowy dla młodego, buty dla męża ) o dziwo wszystko sie udało kupic ;) dziecko przeżyło ;) babcia spanikowana, wtopa zaliczona - przyjechali do nas chciałam im powiedziec co i jak ale nie chcieli słychać bo przeciez sobie poradzą , jakos dali rade ;) ale śmiałam sie do męża zobaczysz za jak wrócimy to 5 min i ich nie bedzie ;) nie mibely 3 min a uciekali gdzie pieprz rosnie ;)

Aleksis Kto jak kto ale ja rozumiem z ogarnieciem sie, ja czasem cieszę sie i myśle ze zostałam stworzona by byc matka, innym razem chodze w piżamie do wieczora bez obiadu ślą męża :/

U nas Mlody wlasnie zasnął a remondis rozpoczął prace 5 rano a oni śmieci wywożą , nocka super P 23 zasnął pobudka 4:30 i potem zobaczymy ;)

Gochson ze snem juz bedzie coraz gorzej ...
Miłego laseczki ;*
 
reklama
część dziewczyny :) troszkę naskrobałyście przez ten czas jak mnie nie było. Strasznie zapracowana byłam w zeszłym tygodniu. Teraz czekam na @, bo niestety czuję, że w tym cyklu już nic nie wyjdzie, mam przygotowane nawet zioła z baby and mama med na kolejny cykl.

EM Ka jak tu nie być zakochanym w swoim maluszku , nawet jeśli tylko je, śpi i robi kupki :) ja już się nie mogę doczekać swojego :)
 
Hej,
Mnie jak zwykle wcieło, normalka przy tym małym potworku. Chłop pracuje ciągle, my na spacerach póki nie leje (sukces tutaj), a młoda trochę szaleje. Wyspać się nie da..ale ja to nie bywam wyspana nawet po 12 godzinach snu więc...hihi.
Mamy zęba,,,podobno najgorsze sa 3 dni przed samym wyjściem ząbków...a u nas wyszedł i młoda nadal szaleje...czy mam sie spodziewać drugiego? Jest niespokojna strasznie, slina leci litrami, gryzie co popadnie..
Pytanie mam. Myślę i nie wiem. Potrzebna mi sokowirówka czy obejdę się bez??..kolejny grat ale jakby było to przydatne to pomyślę. Albo od razu wielki robot z sokowirówka i maszynką do mięcha? Czy wystarczy mi blender do żarełka dla małej?
Poradzcie coś bo głupieję. No i idę bo miauuuuuuuuuczy już..hihi Caluski dla wszystkich.
 
Hej dziewczyny.

Gochson jak dzisiaj nocka ?

Gatto ja nie wyobrażam sobie żeby nie jechać i nie odwiedzić rodzinę a Młoda przyzwyczai się z wiekiem ;-). Ja mam ciotke we Włoszech ale nie wiem który rejon jak zobaczę to Ci napisze ale jak będę się tak zbierać jak aronka do mnie gdzie jest w stolicy dwa kroki a do Cb daleko to może to trwać latami Hehe ;-p

Emka to fajnie że mogliście wyjść na chwilę . Zawsze to odetchnełaś ;-). A dziadki są dobrzy hehe ;-)

agnieszka.m kciuki aby nie przyszła @ &&&&&&&.

maiev ja mam robota ale bardziej przydaje się do robienia ciast i mięsa a blender mam i najlepiej jest wykorzystany nawet do owoców czy robienia zupek krem . Chociaż moja woli kawałki w zapach i je już wszystko nie blenderowane.

Noc miałyśmy spokojną i cudem nawet spała. Ale wstała o 5 rano wyspana jak Skowronek przez ten czas przestawiony cholera jasna no :-/ .

Śpi teraz po drugim śniadaniu ale na 13 mam rehabilitację sensoryczną i będę musiała ja obudzić za jakieś 20 min :O . No nic może jakoś przeżyjemy pobudkę ;-) gorzej może być później .


Muma jak wizyta u lekarza ?

Miłego dnia :-*
 
Hejka,

zuza -hehe Oli też zegarka nie przestawił, dzisiaj po 5ej ćwierkolił już. Zebrałam się i o 7.30 już u lekarza siedzieliśmy,
Dostaliśmy smarowidła rózne do dzioba i krople do nosa nowe i siedzimy przynajmniej do środy w domu..
Na szczęście już w nocy nie miał gorączki także spoko, wyjdziemy z tego :tak:

EMka - no bo to tak jest, albo dziecko albo spanie:-D Są dzieci wyjątkowe, jak moja córcia ale to rzadkość niestety...
Pójdzie do szkoły to się wyśpisz:-p

agnieszka
nie ma @ jest dobrze !! &&&&&&&&&&&&&&&&

maiev - blender spokojnie wystarczy :tak: a co do zębów to jasne, że drugi idzie, one rosną przeważnie razem :tak:

Usypiam Olka tzn sam się usypia i ja też lecę do wyrka trochę bo padnięta jestem po tym weekendzie jakoś.
W sobotę jeszcze poranna pobudka bo przecież Julka wracała. Super, że zdrowa (dzięki ciepłym ubraniom co matka kazała wziąć:-p) no i przeszczęśliwa :tak:

Miłego dnia !!!
 
Muma to Jula zabrala zimno ze soba, bo mi szwgier mowil, ze weekend w Monachium byl superowy!! :-D

Maiev ja tez tylko blenderem i wszystko tam szlo. No dla starszego dzieciaka to i moze by sie sokowirowka przydala, ale to juz sie bedziesz zastanawiac za 3 lata:-p poki co blender the best!
Zuzanka wiesz jak to jest, czasem lepiej i szybciej sie wybierzesz w dluga trase niz do wsi obok:-) no i ja na polnocy mieszkam, obok Wenecji:tak:

Agnieszka czasem objawy na @ sa jak na ciaze, wiec poki nie ma morza czerwonego &&&&& trzymam;-)

Kurka dowiedzialam sie, ze bede musiala wymienic moje prawo jazdy! szlak! znow 200€ w plecy!

A tak w ogole to jestem obrazona na TE, co nie pisza :crazy::oo2:
 
Gatto moja siostra cioteczna mieszka w Ladispoli nie wiem który to kraniec Italy ;-).ale jak będziemy to na pewno dam znać chyba że to drugi kraniec .

My dzisiaj na obiad zupę szczawiowa mamy, pierwszy raz będę dawać dla Myszy :-) .
 
cześć Kochane moje!!!!
Dziś tak mnie jakoś tknęło, żeby tu zajrzeć, bo widziałam na FB, że coś tam gadałyście o rzeczach co ja nie czytałam i tak se skojarzyłam, że musicie tu pisać. I proszę!!! tyle postów, a ja w tyle:zawstydzona/y:
Przeczytałam tak jednym okiem, żeby cokolwiek wiedzieć, ale bez sensu takie czytanie:cool:
Ja coś nie mogę się ogarnąć, tzn. nawet i się ogarniam, bo dużo w domu robię, ale jak już porobię, to młody wstaje z drzemki, zaraz śmigamy na spacer i po dniu. Jeszcze na FB coś skrobnę, ale tu to już nie wiem kiedy byłam.
Ogólnie to jest ok u nas, mały mi spał superowo w dzień, do 3-4 godzina nawet. Ale od kilku dni coś mu ciężko zasnąć:cool: W sobotę przeszło godzinę się tłukł i nic, więc go zabrałam z wyrka i mówię: trudno, najwyżej padnie wcześniej. No i padł już po 19...niby super, ale od 16 był taki niedobry, że myślałam z eMem, że już wyjdziemy z siebie. No i sama nie wiem..kłaść go jeszcze? nie kłaść...no zobaczymy. Znowu jak zaśńie, to by spał i spał...a wieczorem znowu sajgon Zwariować można!!!!:rofl2: Do tego mamy tu hinduski Nowy Rok, ich to jest Święto Światła i napierdzielają petardami sto razy więcej i dłużej niż my w Sylwestra. :szok::angry:Mają pozwolenie do 23 walić. No ale jak zaczynają od 19, to średnio fajne to jest, zwłaszcza jak uspiasz dziecko. Masakra z nimi...coraz mniej już puszczają te sztuczne ognie, mam nadzieję, ze już dziś się uspokoi.
Hmmm...no i tyle co u nas...chyba:eek:
Muma doczytałam w końcu, ze macie zapalenie jamy ustnej:-( ojejjj bidulek Oli...dla mnie to chyba najgorsza choroba z tych dziecięcych. Mój się przeokropnie męczył, a ja z nim. Mam nadzieję, że u Was łagodniej to przejdzie. A rower sprzedaj, a jak!!! po cholerę dwa w garażu. A za kasę ze sprzedaży kupisz to co Oliemu potrzeba, albo co chcecie dla niego. Nie przejmuj się!!!
zuzanka widzę, że Julianka daje Ci czasem popalić w nocy. Kochana, jeszcze trochę i jej się wszystko unormuje i będzie spała grzecznie całe nocki!!! nooo w końcu kiedyś musi, nie?;-):tak:
agnieszka.m witam Cię serdecznie!!! jeszcze z Tobą nie pisałam, tak rzadko tu zaglądam. Trzymam kciuki, żeby @ jednak nie przyszła!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&
eMKa gratuluję cudownego synka!!! super, że taki grzeczny, pogodny, że tak ładnie śpi i je. Takie dziecko to SKARB:tak:Wiem co pisze, mój nie jadł, nie spał, darł się, marudził...pierwsze 3 miesiace to codziennie myślałam, że se chyba w łeb strzelę, bo nie wyrabiałam już. Na szczęście z czasem mu się zmieniło, ale jak sobie przypomnę te początki to mnie zimny pot oblewa;-) tak więc ciesz się, doceniaj jakie masz superowe dziecko!!! buziaki dla małego Nikosia:tak::-)
maieve ja tez poleciłabym blender, nada się do zupek, jak i do deserków różnych. Chyba, ze znalazłabyś jakiś robot taki co ma i blender i te inne części jeszcze, sama sokowirówka u nas by się nie przydała. Tak więc ja stawiam na blender:tak: A co do ząbków, to jak najbardziej zaraz będzie drugi obok, a za chwilę dolne się pojawią....i tak do 5-tek :-p:-)
No i tyle wiem co odpisać, resztę muszę konkretnie przeczytać, bo przecież nie odpiszę z sufitu, nie?
Miłego dnia Babeczki!!! niedługo to zajrzę!!! OBIECUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::-)

PS. Gatto ja już piszę!!!!!!!!!!!! nie obrażaj się!!!! ;-):-) matuloooo...a czemu aż tyle płacisz za wymianę tego prawka??? dużooooooo:eek:
aaa i muszę edtytować znowu sygnaturkę z zębami Julka;-) tak mu szybko wychodzą, że nie nadążam wprowadzać zmian;-):laugh2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katiuszka no a nie możesz go budzić ?? I normalnie później kłaść o 20 np ? Czy to właśnie jest zabranie go ze spania że taki marudny od 16 ? :-/.


Moja dzisiaj pluje zupą . Niby coś jadła ale a to ziemniaki ble,a to marchewka ble. A to se podmuchać chce akurat jak do buzi łyżkę wkładam :O :O . No i cała w tej zupie :-/. Ehh co za dzieć :-).

Ja dzisiaj jak M wróci to lecę jeszcze po wiązanki na groby do teściów.
 
Do góry