reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10 dni po ovitrelle

Ja też brałam ovitrelle i faktycznie może utrzymywać się nawet do 14 dni ale jak zrobisz test jutro i powtórzysz w czwartek i będzie przyrost, to będziesz wiedziała. Mi zazwyczaj zastrzyk utrzymywał się przez 10 dni. Lekarz kazał badać betę 11 dnia zawsze, bo byłam obstawiona lekarstwami i musiałam mieć jasność czy kontynuować. 3mam kciuki 🙂
 
reklama
Ja mam dosyć ciężką prace na dziale w auchan więc dzwigam dużo i też z tego mnie może boleć brzuch no teraz troszeczkę mniej bo po inseminacji lekarz Kazał mi sie oszczędzać ale na objawy ciąży to jeszcze troszkę za wcześnie tak mi sie wydaje.
 
Co myślicie nie wiem czy mam iść na tą bete...
11 dni po zastrzyku 10 po inseminacji
 

Załączniki

  • 20210302_102127.jpg
    20210302_102127.jpg
    134,2 KB · Wyświetleń: 1 914
reklama
Do góry