reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10 dni po ovitrelle

Wiecie co ,no nic nie tracę w tym samym czasie robiłam bete po pierwszej inseminacji i wyszedł 2,3
Tak się tylko zastanawiam jak to jest z tymi testami ten robiłam o czułości 20 czy beta może być mniejsza mimo że testy wychodzą takiej czułości
 
reklama
Chyba to jednak resztki ovitrelle
 

Załączniki

  • Screenshot_20210303-113709_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210303-113709_Samsung Internet.jpg
    140,5 KB · Wyświetleń: 1 906
Ja zawsze po zastrzyku w 11 dniu miałam betę na poziomie 2,4. No ale.wiadomo każdy jest inny. Jednak ciąży wykluczyć nie możesz musisz powtórzyć betę. 3mam kciuki🙂
 
reklama
Hmmm niewiem co myśleć testy tej samej czułości ale poszłam na bete .... jestem już tak zmieszana
 

Załączniki

  • 20210304_090630.jpg
    20210304_090630.jpg
    135,1 KB · Wyświetleń: 1 632
Do góry