reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10 dni po ovitrelle

Jestem 10 dzień po zaszczyku nie wiem czy szybciej mam zrobić test bardzo się boje staramy się z mężem 6 lat to czekanie jest najgorsze 😔😔😔
Ja 10 dni po zastrzyku robiłam zawsze betę. Robiłam też test sikany ale w cyklu w którym zaszłam w ciążę była bardzo bardzo blada kreska. Polecam więc betę.
 
reklama
A zrobiła pani test ciążowy?
Ogólnie czytam o tym ovitrelle i pisze że po 10 lub 14 dniach można zrobić test ciążowy
Oczywiście. Tyle tylko, że wyszedł negatywny, i po 11, i po 14 dniach - za pierwszym razem.
Teraz jestem dopiero 7 dni po zastrzyku, więc jeszcze mogę się łudzić przez jakiś czas :-D
 
reklama
Do góry