reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

2 blada kreska i miesiączka

Dołączył(a)
15 Kwiecień 2019
Postów
4
Witam, 10.04 powinien pojawić się okres, cykle są regularne co 28-29 dni, okres nigdy się nie spóźnia. W dni płodne kochałam się z mężem, 10.04 czułam dość mocny ból w podbrzuszu, ale miesiączka się nie pojawiła. Test zrobiony 12.04 negatywny. 14.04 lekkie plamienie, 15.04 ból podbrzusza i miesiączka. Dnia 14.04 zrobiłam test po południu- pojawiła się jedna kreska, ale po około 2 godzinach była druga lekko różowa, czy mogę być w ciąży? Wiem, że najlepiej zrobić badanie krwi, ale też zastanawiam się, czy druga kreska, która pojawiła się po takim czasie jest prawidłowym wynikiem.
 
reklama
Rozwiązanie
Jak dla mnie ciaży brak. A przemwia za tym podwójny fakt. To, że masz miesiączkę i to, że test wyszedł negatywny. Zazwyczaj testy odczytane po takiem czasie maja wybarwienie od kreski testowej, ale nie oznacza to, że test jest pozytywny.
A co na to instrukcja? Nie odczytuje się wyniku po takim czasie! Jak dla mnie ciąży brak. Ale jak wolisz to powtórz test, odczytał wg instrukcji i wyrzuć żeby nie kusiło.
 
Bardzo dziwne. Zazwyczaj jest info po jakim czasie można odczytać wynik. Nie mniej jest to zazwyczaj ok 5min.
Było jedynie określone po 5 min, ale nie było napisane wprost, że po takim czasie wynik jest już nie ważny. Co do koloru kreski była informacja, że jest to zależne od ilości hormonu. Trochę już poczytałam na różnych stronach, że u niektórych kobietek to jednak była ciąża. Chyba najlepiej będzie poczekać, aż skończy się miesiączka i powtórzyć test lub badanie krwi.
 
Jak dla mnie ciaży brak. A przemwia za tym podwójny fakt. To, że masz miesiączkę i to, że test wyszedł negatywny. Zazwyczaj testy odczytane po takiem czasie maja wybarwienie od kreski testowej, ale nie oznacza to, że test jest pozytywny.
 
Rozwiązanie
Do góry