reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 miesieczne dziecko nie chce jesc

Julka96

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2020
Postów
64
Hej, mam problem z Moja 4,5 miesieczna córka. Od urodzenia karmie ja mlekiem modyfikowanym Nam optipro plus 1. Do tej pory jadla chetnie, od urodzenia miala kolki i mleko zawsze ja uspokajalo, jednak od ponad miesiaca przy kazdej probie karmienia jest placz i krzyk. Gdy tylko poczuje smoczek i mleko w buzi zaczyna sie wiercik i odwracac glowe, pozniej zaczyna plakac. Wypije dopiero po ok. 20 minutach i to jest dziwne ze z paczatku nie chce a pozniej je. Jezdzilam z nia po lekarzach i mala jest zdrowa. Probowalam tez zmieniac smoczki i dawac mleko co 4h ale nic to nie dalo. Nawet po calej przespanej nocy( spi 10 godzin) nie chce wypic mleka. Prosze pomozcie, nie mam juz sil na te jej awantury przy jedzeniu;(
 
reklama
Hmmm dziwne ze je ale dopiero po czasie ... a co z temperatura jedzenia może za ciepłe i dopiero jak przestygnie zjada?
Albo mleko zmienić ... skoro jest zdrowa to możliwe ze to blachy powód tez miałam różne problemy z synkiem ze chory ze to ze tamto a wychodziła w końcu pierdoła do skorygowania
 
Z temperatura mleka tez probowalam i nic. Nie mam juz sil.. Godzine temu znowu byl cyrk przy podaniu mleka. Pediatra ztwierdzil ze nie ma sensu zmieniac mleka bo mowi ze to jej sluzy..
 
U nas miało. Wcześniej brałam w torebkach i mleko nie pachniało zbyt ładnie. Moja mała jak miała podawane mleko to było tak jak u ciebie: nie chciał pić zaraz po podaniu, dopiero jak mleko odstało z 20 min.
Niestety nie pomogłam.
 
reklama
reklama
Do góry