reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 cesarka i więcej

Ja z ciąża nie miałam problemu wszytko było ok przed i po ale usłyszałam że to ryzyko ale ze rekordzistką i tak nie jestem , pani rodziła gdzieś 8 cesaraka i ten lekarz co mnie miał przyjmował ta panią , u nas tylko się zastanawiamy ale to takje 50 na 50 ta cisza czasem nam się podoba więc wiesz plusy i minusy , zaczęliśmy myśleć jak szwagierka urodziła i przypomniało nam się takie malenstwo jest piękne pachnie i te uczucie że masz kogoś kto cie potrzrbyje 24 h bo teraz dzieciaki dorosłe a młody 8 lat i bardziej koledzy niż rodzice
na Twoim miejscu skupiłabym się na tych dzieciach, które już masz. To jest za duże ryzyko, chcesz je osierocić?
 
reklama
Ciąża ciążą, ale ja bym się też bała zrostów i ich konsekwencji w późniejszym życiu. Ale ja jestem po jednym cc i o ile w przyszłości będzie mi dane jeszcze mieć dzieci, to myślę o vbac.
Ja też bym chciała próbować naturalnie po porodzie ostatnim zakonczonym cc.
 
Do góry