reklama

5 letni rozrabiaka a niemowlak

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez wiki.25, 13 Listopad 2005.

1. wiki.25

wiki.25 mama kochanych brojków

hmm mam 5 letnniego rozrabiaka wlasnie staramy sie z mezem o druga dzidzie mam nadzieje ze owocne te starania byly :D..ale wracajac do tematu to wlasciwie troszeczke obawiam sie jak zareaguje moj synek..jest bardzo bardzo energicznym dzieckiem i nielubi sluchac...czy moze ktoras z was miala podpbne problemy??

2. Agnexx

Agnexx Gość

Kiedy rodziłam Sebastiana miałam rozbrykanego Patryka w domu. Różnica między nimi to 5 lat. Nigdy nie było większych problemów. A kiedy Sebastian podrósł i zaczął rozumieć intencje Patryka złapali świetny kontakt. Teraz bawią się razem bez problemów. Czasami są między nimi kłótnie, ale to normalne. Patryk w tej chwili nie jest już tak rozbrykany, jak w wieku 5 lat. Sebastian dużo się od niego uczy i jest bardzo bystrym dzieckiem. Myślę, że bez starszego brata nie byłby takim mądralą. :D
    Będzie dobrze. Możesz spokojnie starać się o następnego malucha. :)

3. reklama
  4. karola7

karola7 Fanka BB :)

WIki starajcie się. Nasz tez do spokojnych nie należy, ale jak na razie z brzuszkiem obchodzi sie bardzo ostrożnie. no i widac, że sie cieszy. Co bedzie jak maleństwo pojawi się na świecie nie wiem, ale mam nadzieję, że w porzadku.

5. wiki.25

wiki.25 mama kochanych brojków

dzieki dziewczny..jestescie kochane dzieki za dobre slowa otuchy..mam nadzieje ze tak bedzie
    pozdrawiam

6. idzia

idzia mama: X 2000; IV 2006

ja tez mam takiego 5 latka - urwis niesamowity - czasmi ma w glebokim powazaniu co do niego mowimy :) ale na dzidzie czeka z niecierpliwoscia i mam nadzieje ze tak juz zostanie - tak wiec wiki - do dziela :)

7. karola7

karola7 Fanka BB :)

Wiki zdamy ci z Idzią relacje co i jak. Ja w lutym, Idzia chyba troszke poźniej. :)

8. idzia

a ja w kwietniu :) bedziemy ekspertkami karola ;)

9. zebrra

zebrra Potrójna mama :)

Ja też się nad tym zastanawiałam, moja Wikunia 28/11/05 skończy 5 lat, a my właśnie staramy się o następną dzidzię :), ale tak sobie myślę, że na Wikę dobrze wpłynie rodzeństwo. Póki co jest wychowywana jak jedynaczka i mam wrażenie, że już widać niektóre brzydkie zachowania. Poza tym Wikula bardzo, bardzo chciałaby mieć siostrę lub brata, codziennie kiedy leży już w łóżku opowiada mi czego mogłaby nauczyć malucha...to takie słodkie :) Staramy się już piąty cykl, na razie bazskutecznie, ale walczymy :) Może się uda :)

10. reklama
  11. idzia

zebrra - musie sie udac :) powodzenia w staraniach ;D

12. zebrra

zebrra Potrójna mama :)

Dzieki Idzia w czwartek będę testować, chociaż nie wydaje mi się, żeby się udało...niestety..ale wierzę, że w końcu się uda!!! :)

Poleć forum