reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 letni rozrabiaka a niemowlak

reklama
Dzięki :) przyszedł wieczór i jakoś smutno mi się zrobiło... ale cóż przytulanek nigdy za wiele, a kiedyś w końcu musi się udać :) Trzymajcie kciukasy dalej :)
 
Zebrra jak udało sie raz to uda sie i drugi. No a popatrz na to z innej strony - własnie na te przytulanki. Glowa do góry uda się na 100%. w końcu tyle kciuków zaciśnietych to jak sie ma nie udać.
 
Na razie humorek mi dopisuje, bo mimo negatywnego testu @ nie pojawiła się :), a u mnie się to nie zdarza...więc może jest to pozytywny znak :) Trzymajcie kciuki :)
 
Zebrra no to może i tyn razem?
No a moja starsza pociecha dzisiaj mnie zaskoczyła. Bawilismy sie w lekarza i stwierdził, ze mam zaczerwienione ucho. No a ja na to, że teraz nie moge brac lekarstw i co pan dktor proponuje. No a Matuś: Dam pani takie ziołowe. Dzidzi nie zaszkodzą.

Spryciarz, co?
 
reklama
Do góry