reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 dzień cyklu i duży pęcherzyk

Mika94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Luty 2022
Postów
24
Hej dziewczyny,
Dziś byłam na badaniu kontrolnym i przy okazji lekarz zauważył już 19mm pęcherzyk (na usg już w połowie „wyszedł”). W życiu nie podejrzewałam że owulacja może nastąpić już na dniach. To mój 6 dzień cyklu, miesiączki mam regularne co 29-31 dni. Gdy zapytałam czy to jest w porządku lekarz tylko uśmiechnął się i powiedział „w ten sposób powstają niespodzianki” 😂
Nie zauważyłam nawet śluzu płodnego u siebie, który zawsze był obfity w połowie cyklu. Mam wrażenie ze śluz który teraz mam jest wręcz niepłodny. Czym to może być spowodowane? Jest jakakolwiek szansa mimo braku śluzu płodnego? :/
 
reklama
Śluz może być głęboko w szyjce i nie musi być go na zewnątrz. Czasami zdarzają się owulacje dużo wcześniej niż zazwyczaj. Poprostu czas zacząć się starać od dziś. 🙂
 
Ja musiałam mieć podobnie, bo w ciążę zaszłam ze stosunku w 8dc przy cyklach 28-30 dniowych.
 
Do góry