reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 msc dziecko od 3 msc budzi sie w nocy co pol h

All-me

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Sierpień 2012
Postów
464
Moja 6 miesc coreczka co godz lub pol budzi sie w nocy. Trwa to juz trzy msc.
Kiedy to minie..juz nie mam sily:-(
 
reklama
U nas było to samo. Po pięciu miesiącach powiedziałam dość, dostałam książkę od koleżanki "Uśnij wreszcie" i zastosowałam się do rad w niej zawartych. Myślałam, że będą dzikie walki, ryki i niewiadomo co. A nie było źle, mała szybko zajarzyła o co chodzi, na dzień dzisiejszy przed 19tą idzie spać, budzi się koło 6 na cycusia, ja idę do pracy, a ona dosypia przeważnie do 8. Polecam tą książkę, choć my się długo do tego przymierzaliśmy i dopiero jak mała miała 9,5 miesiąca to się zdecydowaliśmy. I to był chyba dla niej idealny moment. Z drugiej strony z młodszym dzieckiem może być łatwiej, bo ono jednak nie wstaje od razu na nogi, a nasza to wtedy zasypiała na siedząco, bo nie umiała się z powrotem położyć
 
Jakbym czytała o sobie masakra to dla mnie była kręciło mi sie w głowie cuda mi się działy z niewyspania ale kiedy przeszło chyba ok 6-7 mc zycia dziecka ale ma 15 mc i tak wstaje dwa razy w nocy :) ale to i tak duży komfort do tego co było na poczatku.
 
Dziewczyny a powiedzcie mi dlaczego w dzien jak zasnie i odloze ja gdziekolwiek wozek,lozeczko to budzi sie za chwilke??
Cos jej sie przestawilo i w dzien chce spac na rekach:-S
 
U mnie było to samo ok 3 m życia pomogło trochę przejście na mm ale młoda teraz ma 6 m i znowu to samo... Myślę że tym razem to ząbki
 
dziewczyny ja mam to samo, mój syn za kilka dni skończy 5 miesięcy. Do 3 miesiaca przesypial po 7-8 h,budzil sie raz wocy na karmienie,w dzien byl pogodnym dzieckiem,choc nie spal prawie wcale. od stycznia cos sie zmienilo,maly zaczal zle sypiac w nocy, czesto sie budzil i jedynym sposobem na jego uspokojenie byl cycek :( w ciagu dnia stal sie marudny, placzliwy.masakra,chodze niewyspana,wyczerpana, chyba zaczne brac jakies leki na uspokojenie,bo inaczej chyba zwariuje,co robic????????????????
 
reklama
reklama
Do góry