reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 tc beta hcg niski wzrost

Dołączył(a)
20 Styczeń 2019
Postów
3
Muszę się Was spytać bo zwariuje już tyle stron internetowych przeczytałam i forum że mam burze mózgu. W pierwszy dzień 5tc od zapłodnienia na USG była widoczny malutki zarodek bardzo malutki ale był a na początku 6 tc tylko puste jajo. Powiedzcie mi gdzie się podziała ta mała kropeczka ? Zdanie ginekologa -bedzie mam się niczym nie przejmować bo to jest jeszcze wczesnie i że może aparat go nie uchwycil. Ja szybko pobiegłam do laboratorium i zrobiłam 2 badania hcg w 6 tc i 17.01 - 43414 a 19.01 -44099. Wyszedł za niski poziom wzrostu hcg. Brzuch owszem mnie pobolewa i to często ale nie są to jakieś tragiczne bóle. Nie plamie i tym się pocieszam. Natomiast czuję się strasznie słabo i momentami nie umie się podniesc z łóżka to są jedyne objawy ciąży bo piersi przestały mnie boleć w 5 tc a mdłości nie mam. Proszę poradzicie czy mam się naprawdę czym martwić. Dodam że 2 lata temu miałam łyżeczkowanie ale to dlatego że ciąża w 6 tc była obumarła.
 
reklama
Byłam na pierwszym usg w 5t i 1d ciąży. Beta dzień przed 3891. Na usg był pęcherzyk, pęcherzyk żółtkowy i zarodek na 1mm. Za tydzień miałam się pojawić na potwierdzenie serduszka. Był to równy 6 tydzień. Doktor robi usg i nie widać zarodka ani ciałka żółtego. Już zaczął mówić o pustym pęcherzyku i że może być jeszcze za szybko, żeby coś uwidocznić. Ale przypomniałam doktorowi co było widać na poprzednim usg. Po kilku minutach znalazł ciałko żółte i zarodek na 3,5 mm. Strachu się najadłam, nie powiem.
 
Do góry