reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 tydzień, brak echa zarodka

amanda2903

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2018
Postów
216
Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 6 maja, cykle między 26-30 dni. 10 czerwca z powodu braku miesiączki zrobiłam test - pozytywny. 11 maja poszłam zrobić betę, która wyszła 2206. Do lekarza nie planowałam iść, bo wiedziałam, że to jeszcze za wcześnie. Jednak po 3 dniach (14 maja) powtórzyłam betę (niestety w innym laboratorium), która wyniosła 3560. Zmartwił mnie mały przyrost, dlatego zadzwoniłam do lekarza w celu porady, a ten kazał mi przyjechać jeszcze tego samego dnia. Na wizycie powiedział, że widzi tylko pęcherzyk, nie powiedział natomiast ile ma mm, ani który mniej więcej może to być tydzień. Kazał powtórzyć betę w tym samym laboratorium. Zrobiłam więc 18 czerwca - wynik 6057, powtórzyłam 20 czerwca - wynik 7865. Niestety dzis, tj. 21 czerwca zaczęłam plamić (smużki krwi w śluzie, dosyć sporo ich bylo). Pojawiało się to tylko na papierze toaletowym. Po 2-3 godzinach plamienie ustało. Zadzwoniłam do lekarza i kazał mi przyjść już dziś. Na wizycie stwierdził, że ciąża rozwija się nieprawidłowo, nie ma zarodka i echa zarodka również jeszcze nie ma. Wypisał mi skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie. Jak myślicie, czy jest jeszcze szansa, że zarodek się pojawi? Jestem załamana, długi czas staraliśmy się o dzidzię.
Owulacje miałam (tak mi się wydaje, pewności nie mam) między 18 a 21 maja. Od 29 maja do 1 czwrwca miałam brązowe upławy (wyczytałam, że może to świadczyć o zagnieżdżeniu zarodka). Prosze o porade, bo sama nie wiem już co o tym wszystkim myśleć... Pozdrawiam
 
reklama
Beta nie powala,ale ciąża jeszcze bardzo młoda może być. U mnie było nie plamienie,a krwawienie i jestem w 24 tc. Jednak nie sugeruj się tym bo ja jestem tylko przypadkiem takim jak milon. Serduszko u synka było dopiero w 7tc widać.
Trzymam kciuki za Ciebie&&&
 
Podniosłyście mnie dziewczyny trochę na duchu. Byłam niedawno skonsultować się z innym lekarzem i powiedział, że jego zdaniem pęcherzyk rozwija się prawidłowo, i że jemu wygląda to na bardzo wczesną ciążę, więc tym bardziej mnie to podbudowało... :) Zobaczymy, co mi lekarz powie we wtorek na kontrolnej wizycie.
 
Podniosłyście mnie dziewczyny trochę na duchu. Byłam niedawno skonsultować się z innym lekarzem i powiedział, że jego zdaniem pęcherzyk rozwija się prawidłowo, i że jemu wygląda to na bardzo wczesną ciążę, więc tym bardziej mnie to podbudowało... :) Zobaczymy, co mi lekarz powie we wtorek na kontrolnej wizycie.
Teraz powinnaś już zobaczyć dzidzia jak pójdziesz. Bo beta na bank wysoka. Ja miałam. ciążę dwa tyg młodsza bo owulacja wypadła późno:) Ale rosła skubana
 
Będzie ok :) Kiedy wizyta ? Ja to bym jeszcze betę jutro poszła zrobić znając mnie haha Daj znać koniecznie;):*
Wizyta we wtorek, już się nie moge doczekac ;) też rozważam zrobienie ponownie bety, ale z moimi nerwami boję się, że coś mnie zaniepokoi i sobie pogorszę ;p Na razie ten drugi lekarz przepisał mi luteinę i duphaston, zobaczymy co z tego wyjdzie
 
reklama
Wizyta we wtorek, już się nie moge doczekac ;) też rozważam zrobienie ponownie bety, ale z moimi nerwami boję się, że coś mnie zaniepokoi i sobie pogorszę ;p Na razie ten drugi lekarz przepisał mi luteinę i duphaston, zobaczymy co z tego wyjdzie

Gratulacje :) i zastanawiam się po co ten lekarz ciągał cię na wizyty nic nie wnoszace. We wczrsnej ciazy sie zobaczy cos ? A jeszcze przeciez roznie z ta owulacja moze byc .Nawet leków nie przepisał a co najważniejsze nie zlecił badań typu progesteron jeśli juz .a z beta też różnie i nie jedna osoba niepotrzebnie się nią stresowała
.. trzeba dać sobie czas..tydzień 2 i zobaczyć jak soe sytyacja rozwinie.. Samoistnie ..ten czas to kluczowy moment a ten zŁyżeczkowaniem wyjechał LOL nie mam pytań

Powodzenia i trzymam kciuki!!!
 
Do góry