reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6tc na usg nie widać pęcherzyka

reklama
Hej dziewczyny. Niestety u nas nie skonczylo sie dobrze. Dalej widać tylko pęcherzyk czyli ciaza sie zatrzymała na tym poziomi. Zaczelam dzis plamić krwa czyli zaczyna sie poronienie w ciągu tygodniu jak sie sama nie oczyszczę bede musiała iść po jakies leki do lekarza na wywołanie poronienia. Lekarz mnie zapewnia ze obędzie sie bez szpitala
 
Dziewczyny dzia zadzwonił do mnie lekarza ze mam sie zgłosić na kolejny wynik beta hcg bo jest dosc wysoki co to oznacza? Jestem w szoku po tym telefonie. Od rana krwawie i lecą skrzepy
 
To wynik ktory wyszedł
 

Załączniki

  • Screenshot_20200211_160714.jpg
    Screenshot_20200211_160714.jpg
    94,8 KB · Wyświetleń: 253
reklama
Właśnie jutro mam sie zgłosić n kolejne pobranie krwi. Wystraszyłam sie tylko tymi slowami ze jest dziwnie wysoki i lekarz mówił na wizycie ze sie wcześniej zatrzymała ciaza. Stąd te pytanie i obawa. Bqrdzi nie chce isc do szpitala mam w domu 9 miesięcznego synka i nie chce gi zostawiać.
 
Do góry