reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

9t2 ból brzucha

Matrioszka01111

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Styczeń 2021
Postów
19
Hej, dziś cały dzień dziwnie bolały mnie lędźwie. Delikatnie co prawda ale to był ból jakby kości. Teraz wieczorem zaczął mnie mocno boleć brzuch jak podczas okresu. Trochę bola mnie nogi i plecy. Ogólnie czuję się jakbym miała mocniejszy okres. Zawsze miesiączki miałam dość mało bolesne, a teraz czuję się jakbym miała trochę mocniejszą miesiączkę, co jakiś czas mam dreszcze a raczej robi mi się po prostu strasznie zimno. Czy to normalne?
 
reklama
Wszystko się luzuje, macica rozszerza. Warto brać magnez i nospe. Oczywiście też wizyta u lekarza jest wskazana. Może potrzebny będzie duphaston.
 
Hej, dziś cały dzień dziwnie bolały mnie lędźwie. Delikatnie co prawda ale to był ból jakby kości. Teraz wieczorem zaczął mnie mocno boleć brzuch jak podczas okresu. Trochę bola mnie nogi i plecy. Ogólnie czuję się jakbym miała mocniejszy okres. Zawsze miesiączki miałam dość mało bolesne, a teraz czuję się jakbym miała trochę mocniejszą miesiączkę, co jakiś czas mam dreszcze a raczej robi mi się po prostu strasznie zimno. Czy to normalne?
Dreszcze ja też miałam ,non stop było mi zimno. Całymi dniami mogłam siedzieć pod kołdrą. Przeszło mi w 13-14tc :)
 
Wszystko się luzuje, macica rozszerza. Warto brać magnez i nospe. Oczywiście też wizyta u lekarza jest wskazana. Może potrzebny będzie duphaston.
Ja bym jednak nie brała żadnych leków na własną rękę, nawet nospy czy magnezu. A skontaktowała się z lekarzem. Chociaż telefonicznie. Jeżeli ból był dosyć mocny, lepiej porozmawiać z ginekologiem.
Może to i faktycznie rozszerzająca się macica, a może zupełnie co innego.
 
Do góry