reklama

A co do imion naszych pociech to... / Drugie imię :-)

Temat na forum 'Zapiski archiwalne' rozpoczęty przez Paulinek, 7 Lipiec 2007.

1. Paulinek

Paulinek Styczniowe mamy'08

Kobitki czy wy razem z waszymi malzowinami i reszta rodziny (?) zastanawialisciesie nad imionkami dla waszych fasolek?:tak:
    My juz wybralismy dla corci Julia, a dla synusia Thomas!!!
    Corcie bym jeszcze zmienila na Emilie lub Amelie ale moj ruszyc nie da Juli.
    Zreszta byla przy tym mala wojna:-D

2. pumi

pumi Styczniowe mamy'08

synek- Dominik
    corcia- Dominika
    jednoglosnie i bez klotni;-)

3. reklama
  4. aOLA

aOLA Gość

dla chłopca wybieram ja a dla dziewczynki mąż (tak było i przy Piotrusiu) Także chłopiec Pawełek a dla dziewczynki ja bym chciała Alicje a mąż coś gada o Oliwii Mam nadzieję że moje przejdzie:tak:

5. mili801

mili801 Styczniowe mamy'08

u nas ja wybieram dla dziewczynki a maz dla chlopca, przy chlopcu byla mala wojna bo maz sie uparl na marcina i koniec no i ostatecznie poszlam mu juz na reke bo wiem ze nie wygram ale za to do dziewczynki sie nawet nie wyracil i bedzie oliwia.

6. Paulinek

Paulinek Styczniowe mamy'08

Oliwia bardzo ladnie. Tez chcialam:tak: W wersji meskiej tez mi odpowiada. Ale jakos tak w okolicy cala masa Oliwii i Oliwierow.

7. donia76

donia76 Fanka BB :)

Ja dla chłopca Gracjan lub Natan
    Dla dziewczynki Livia i dalej nie mam koncepcji na razie

8. Anja78

Anja78 matka superstar

Dla dziewczynki Nadia albo Gabriela (Gabi)
    dla chlopca Tymon albo Olaf

9. MoMi

MoMi Fanka BB :)

Dla dziewczynki Klara lub Nina
    dla chłopca Leon - narzeczony upiera się przy Albercie, ale dzielnie walczę:-)

10. reklama
  11. Anja78

Anja78 matka superstar

Mi tez sie Nina bardzo podoba, tez to zaproponowalam mojemu,ale bez aplauzu,
    Mialam kiedys kotka-Albercika, jak ten z Seksmisji:-)

12. MoMi

MoMi Fanka BB :)

Anja: Albercik bardziej kojarzy mi się ze sklepem Albert, ale mój mężczyzna upiera się że w imieniu męskim musi być "r" bo to niby ich tradycja rodzinna... Mam nadzieję że przy porodzie zmięknie i będzie na tyle wystraszony i skołowany, że i tak w końcu stanie na moim;-)

Poleć forum