reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co do imion naszych pociech to... / Drugie imię :-)

Leon to dosc twarde imie ale albert mi sie podoba nawet bardzo tyle ze z moim nazwiskiem to by sie troche dziwnie kojarzylo.


Donia - tutaj jest taka dosc znana firma odziezowa, calkiem droga ktora sie Natan nazywa. Ale imie tez fajne!:tak:
 
reklama
ja lubie proste imiona które się ładnie zdrabniaja dla dzieci i są odpowiedniki dla dorosłych
Bez urazy ale jak słysze jak mama woła Wiktorynka to brrrrrrrrrrrrrrrr dlatego też nie podoba mi się Oliwia (ku rozpaczy mojego męża) bo zdrobnienie Oliwka kojarzy mi się z bambino
 
Wiecie co, ja już sama nie wiem, na początku chciałam Maję, teraz Kaja mi się podoba... Chłopca chciałam Jakub, ale to też nic pewnego. :p
 
Mi sie Maja zawsze bardzo podobalo...ale moja siostrzenica ma na imie Kaja wiec...a Kubus ladne ale bardzo popularne,oj bardzo:tak:
 
No to co, że popularne, nazywanie dzieci mało popularnymi imionami sprawi, że one same staną się popularne i efekt będzie odwrotny. ;-) Wolę nie wydziwiać, niech dzieci mają normalne imiona. :)
A Oliwia to dopiero popularne imię...
 
Jeśli chodzi o dziewczynkę to pomysłu nie mam chyba żadnego.... Liczę że urodzi się mały Igor, choć mój Miś się upiera na Kubusia ....
 
U mnie imię dla dziewczynki wybrałam ja i wszyscy zaakceptowali - Amelia, a dla chłopca wybrał mój syn - ma być Pawełek - jak uzasadnił - na pamiątkę po jego ukochanym zmarłym niedawno wujku. Po takim uzasadnieniu nie mogłam protestować.:no:.
 
reklama
Do góry