reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co do imion naszych pociech to... / Drugie imię :-)

a ja jeszcze nie wiem....
rzadko o tym rozmawiamy, ja dla dziewczynki: Julka, Alicja a dla chlopca Kubus, Tomus
ale nie mam zielonego pojecia
 
reklama
My jestesmy zdecydowani na 100% NADIA albo TYMON:-)ja wymyslilam, Lukiemu sie bardzo spodobaly a opisy charakterologiczne wiazace sie z tymi imionami bardzo pasuja do nas-jako pary.
 
Tez miał być Tymon,miaałm troche wątpliwosci bo do nazwiska nie bardzo pasuje i wychodzi jakos pretensjnalnie, ale chyba będzie dziewczynka:), więc kłopot z głowy i jednogłośna Majka
 
Oliwier-bardzo ładnie, bardzo ostatnio popularne:tak:
Paulinek nie wiem jaka jest u ciebie sytuacja, ale jeśli jesteś Polką to uważam za obowiązek kultywowanie polskich obyczajów a nie francuskich. Juz adaś Mickiewicz pisał , że co francuz wymyśli to polak polubi, oczywiście wiesz o co chodzi;-)
 
jestem polka a moj maz jest flamagiem, wiec zwyczaje raczej flamandzkie. A ten z imionami mi sie podoba. Co do imienia glownego to Julia albo Tomasz wiec raczej po polsku i z polska pisownia. Pozatym to ja mieszkam za granica wiec troche trzebabyloby sie zasymilowac, chocby ze wzgledu na meza, co nie znaczy ze nie kultywuje polskich zwyczajow. Bigos musi byc:-D
 
reklama
Do góry