reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co do imion naszych pociech to... / Drugie imię :-)

reklama
Jakoś mi to zestawienie w formie męskiej nie pasuje:no::no:.
Jeszce Antoś to ładnie, ale jakbym usłyszała jak na mojego synka wołają Tosiek to bym chyba nie wytrzymała. ( jak z plebani, chyba taki serial jest?)
Co innego oczywiście (Antonina, Antosia) Tosia:-):-):-)
 
a u nas to bedzie dziewczynka-Weronika Aniela
a dla chlopca -Robert Piotr
u nas z powodu imion byla wojenka bo moj maz wymyslil ze syn bedzie mial na imie Robin i juz .2 m-ce go przekonywalam no i stanelo na Robercie.czemu oni (faceci ) sa tak uparci a mowia(przynajmniej moj) ze my kobiety w ciazy jestesmy okropne.
 
Dziewczyny po co zamieszczałyście tę listę?!Załamałam się...Od dawna mieliśmy wybrane imię dla dziewczynki-Zuzanna.A to imię jest na 2 miejscu!Jakis koszmar!Zrezygnowaliśmy z Zofii bo wokół dużo ludzi ma Zosie a Wy mi tu taki nóż w plecy....W sumie to możemy się pocieszać,że to statystyki z Warszawy...:-D Nieeee.....

Za to chłopcu na imię na pewno damy Stanisław Edward.
 
Stanisław Edward po obu świetej pamięci dziadkach.Naszych ojcach w sensie :-D Z tym nie mieliśmy żadnych problemów i nawet jakby statystyki mówiły inaczej to i tak by zostało :tak: A mężus mowi,że nasza Zuzia i tak będzie jedyna na świecie....Racja.Tylko wolałabym żeby nie miała 7 takich koleżanek w grupie....
 
reklama
Ja tez się załamałam,
bo wszystkie imiona co mi się podobają, to sa na szczycie listy.
Zresztą nie możemy się z mężem dogadać i jemu nie podoba się żadne imię które podoba się mnie:no:
a on nie ma żadnych propozycji.
a, nie zapomniałam. Obydwojgu nam podoba się Karolek:-):-):-):tak::tak::tak: i Krzysiu, ale tak ma na imię mój mąż:-(
najwyżej dostanie imię po ojcu:-p
 
Do góry