reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co tam u mam z października 2007?

MamaNastki

Mamusie październikowe 07
Dołączył(a)
5 Styczeń 2008
Postów
381
Miasto
Aberdeen
jestem mama październikowa i moje malenstwo ma juz ponad 3 miesiace a ja sie zastanawiam czasem czy nadal ma kolki bo czasami placze okropnie i nie moge uspokoic dzidzi a czasem mysle ze ma poprostu takie humory?!
A jak inne mamy sobie radza z dzieciaczkami z pazdziernika?
 
reklama
Mój synek urodził się 16 października i całe szczęście z kolkami uporaliśmy się w przeciągu pierwszego miesiąca. Za to teraz odkrywamy uroki grymaszenia i próbowania cierpliwości rodziców np. przy zasypianiu:-) Charakterek się ujawnia;-)
 
Hey Madźka27.My mamy to samo i wlasnie wydaje mi sie ze nasza raczej grymasi zeby zwrocic na siebie uwage bo tak na prawde to nie wyglada na to zeby ja cos bolalo ale straszni enie lubi byc sama.:tak:
A jak jest z karmieniem?chodzi mi oto jak tu przejsc na botelke bo my probujemy a mala wymiotuje okropnie, nadal piersia tak na prawde karmie ale juz bym chciala dokarmiac butla:-)
 
My też dokarmiamy butlą. Głównie w nocy. Wymioty też nam się zdarzyły. Okazało się, ze mały kiepsko tolerował nana. Po zmianie mleczka na bebilon, wszystko ok.
Ja jednak nadal karmię piersią. Chciałabym tak do 6 miesiąca :-).
 
Tak sobie jeszcze myślę... A jakiego smoczka używasz do butli? Być może Mała wymiotuje bo za szybko jej mleczko leci do gardziołka. Warto wtedy zmienić smoka na niższy model;-), taki z małą ilością dziurek (np. 1 ). No trzymam kciuki zeby próby butelkowe się powiodły:blink::blink:. pozdrawiam:-)
 
reklama
IGOREK UR.SIE 6 PAZDZIERNIKA.NA KOLKI STOSOWALISMY ESPUMISAN 2 RAZY PO 10 KROPLI I POMAGALO:tak:ALE NIESTETY MA SKAZE BIALKOWA I MUSZE BYC NA DIECIE (CO NIE ZAWSZE SIE UDAJE)I RAZ JEST MOCNIEJ RAZ MNIEJ WYSYPANY:-(
 
Do góry