reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

a może by tak na plywalnię

co myślicie o pływaniu w czasie ciąży

• do którego miesiąca można pływać

Głosów: 0 0,0%

• Wszystkich głosujących
    1

justynaj

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
uważam, że pływanie to wspaniały pomysł na kondycję w czasie ciąży
kupiłam sobie 2-częściowy strój (w pojedynczym czułam się trochę jak słonik) i ...było cudownie,miałam ogromne przypływy energii, polecam
tylko dziewczyny, nie skaczcie do wody na główkę!!!!
pozdrawiam
Justyna

reklama

eg16

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Moje maleństwo pokazuję ciągle tylko swoją śliczną dupcię. ;D

eg16

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Tyłeczek ma po mamusi tylko nie wiem po kim ta skromność ;D

justynaj

Rozwiązania
0
no niestety,byłam u lekarza a tu śliczna pupcia,dzieciaki w tym wieku chyba tak mają
pozdrawiam wszystkie dzielne listopadówki
ps.czuję się świetnie,troszkę mam czasem zadyszkę, po długim szybkim spacerze
ale ogólnie ok
Justyna

klementynka

Rozwiązania
0
o rany a co to za posty???? przeniosłaś z innego tematu???

a jeśli chodzi o basen, to pływanie jest fajne, tylko na infekcje trzeba uważać.

cammi

Entuzjast(k)a
Miasto
Oświęcim
Rozwiązania
0
No właśnie z tym pływaniem.. po mojej infekcji to nawet nie wolno mi było kąpać sie w wannie a o basen nawet nie zapytałam.. zapytam 7 lipca.. słyszałam różne opinie na ten temat.. tak bardzo chciałabym popływac ale nie wiem czy mogę..

reklama

cammi

Entuzjast(k)a
Miasto
Oświęcim
Rozwiązania
0
Byłam wczoraj u mojego gina i powiedział że mogę pływać bez ograniczeń.. nie było mowy o chlorowanej wodzie czy ozonowanej poprostu można i już :) :) ale nas to cieszy.. w taką pogodę to tylko popływać no i mięśnie można poćwiczyc przed porodem nie.. gdzieś znalazłam fajne ćwiczenia specialnie do basenu ale nie wiem gdzie to było... musszę znowu poszukac..

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry