reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a może by tak na plywalnię

co myślicie o pływaniu w czasie ciąży

  • do którego miesiąca można pływać

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    1

justynaj

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2005
Postów
1 531
uważam, że pływanie to wspaniały pomysł na kondycję w czasie ciąży
kupiłam sobie 2-częściowy strój (w pojedynczym czułam się trochę jak słonik) i ...było cudownie,miałam ogromne przypływy energii, polecam
tylko dziewczyny, nie skaczcie do wody na główkę!!!!
pozdrawiam
Justyna
 
reklama
no niestety,byłam u lekarza a tu śliczna pupcia,dzieciaki w tym wieku chyba tak mają
pozdrawiam wszystkie dzielne listopadówki
ps.czuję się świetnie,troszkę mam czasem zadyszkę, po długim szybkim spacerze
ale ogólnie ok
Justyna
 
o rany a co to za posty???? przeniosłaś z innego tematu???

a jeśli chodzi o basen, to pływanie jest fajne, tylko na infekcje trzeba uważać.
 
No właśnie z tym pływaniem.. po mojej infekcji to nawet nie wolno mi było kąpać sie w wannie a o basen nawet nie zapytałam.. zapytam 7 lipca.. słyszałam różne opinie na ten temat.. tak bardzo chciałabym popływac ale nie wiem czy mogę..
 
reklama
Byłam wczoraj u mojego gina i powiedział że mogę pływać bez ograniczeń.. nie było mowy o chlorowanej wodzie czy ozonowanej poprostu można i już :) :) ale nas to cieszy.. w taką pogodę to tylko popływać no i mięśnie można poćwiczyc przed porodem nie.. gdzieś znalazłam fajne ćwiczenia specialnie do basenu ale nie wiem gdzie to było... musszę znowu poszukac..
 
Do góry