reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Mamusie ze Świdnicy?

Witam się z Wami wieczorową porą! Cały dzionek spędziłyśmy dzisiaj poza domem i dopiero teraz mam chwilkę żeby ponadrabiać zaległości forumowe ;-)

HI fajna historia:)
Mówią, właśnie, że jak ma się nawet kilka imion i jak już się dzidzia pojawi na świecie, jak się weźmie w ramiona, to imię to właściwe już samo przychodzi:) Mam nadzieję, że u mnie i tak będzie:)

Dobrze, że Twoja Niunia już lepiej się czuje:) a jak u CIebie, mnie dalej mdłości męczą:) już mam ich dość...ciekawe kiedy się skączą...:)
Tobie też Miłej niedzieli :)

Będzie, będzie :tak: nie martw się! Kurczę, strasznie mi przykro, że tak Cię męczą te mdłości... Podobno po 10 tygodniu powinny przejść, a najpóźniej po 3 miesiącu, ale wiesz, każda ciąża jest inna... Oczywiście ja Ci życzę z całego serca żeby Ci się te mdłości skończyły jak najszybciej ;-):-D! A ja się mam lepiej, spać mnie się tylko chce, ale generalnie jest oki!

Hej,
Zaglądam sobie korzystając z wolnej chwili :)

U nas miał być albo Antoś albo Ignaś ... Bardziej nawet Antoś, ale w rodzinie źle się to imię kojarzyło, wiec orzekliśmy że będzie Ignaś... oczywiście rodzinka znów miała wiele "ale", nawet przeszło mi przez myśl że może jednak mają rację ze tak kręcą nosami ... a teraz bardzo się ciesze że nie ulegliśmy presji niektórych bo Ignaś jest Ignasiem i żadne inne imię mu nie pasuje ... no chyba że Bartosz, ale tak ma na drugie wiec jakby coś to sobie zmieni :)

Natomiast kompletnie nie mieliśmy pomysłu na imiona dla dziewczynki i przez cała ciążę intensywnie myślałam żeby to jednak był chłopak :) (płeć znaliśmy już w 14tc)

Moja rodzinka też się w głowę pukała jak usłyszała, żę ma być Oliwka! Moja babcia powiedziała, że nigdy tak do prawnusi nie powie i... mówiła :-D:-D:-D

Witam wszystkie mamusie Swidniczanki. Ja z samej Świdnicy nie jestem ale mieszkam niedaleko w Jaworzynie. Jestem mamą rozbrykanej 13-miesiecznej dziewczynki:) Mam do was pytanko? Są może w Świdnicy organizowane jakieś spotkania dla mam? Teraz dość modne są kluby mam itp. i własnie sie zastanawiałam czy nie ma czegoś takiego w okolicy, bo ostatnio jestem dość sfrustrowaną mamą, która ma dość siedzienia w domu:-)

Witaj wśród nas Kasikk :tak:!!! Rozgość się tutaj i poklep troszkę z nami :sorry2:... Niestety nie pomogę, ponieważ obecnie w Irlandii siedzę, ale sama jestem ciekawa czy cóś takiego istnieje... Widzę, że również masz rozbrykaną córcię - witam w klubie :-D:-D:-D Jak sobie radzisz żeby nie zwariować ;-)?

Oliwka nadal zagilana biega i mam nadzieję, że w końcu Jej przejdzie, bo mam już dość!!! Słodkich snów życzę i do klikania Kochane :cool2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzień dobry mamusie :-D:-D:-D! Ja już na nogach, a moja rodzinka nadal komarzy... Oliwcia chyba te nieprzespane noce teraz odsypia ;-)...

Miłego wotrku życzę i do klikania :rofl2:
 
Hej dziewczynki
smile.gif

Moja wizyta wczorajsza wizyta u gina była SUPER
wink.gif
MOJA dzidzia ruszała się jak szalona, fikała jak szalona
smile.gif
Na początku byla do nas plecakami, a potem sie pokazała przodem
smile.gif
ale super uczucie
smile.gif
I BICIE serduszka kochanego- waliło strasznie
smile.gif

ma całe 33,6mm
smile.gif
1_jupi.gif


a i wg gina wczoraj był 10tc 2d .......według ost miesiaczki mam dopiero 9tc 6dz
smile.gif
.. wiec mi ciąza podrosła hehe
 
Witaj wśród nas Kasikk :tak:!!! Rozgość się tutaj i poklep troszkę z nami :sorry2:... Niestety nie pomogę, ponieważ obecnie w Irlandii siedzę, ale sama jestem ciekawa czy cóś takiego istnieje... Widzę, że również masz rozbrykaną córcię - witam w klubie :-D:-D:-D Jak sobie radzisz żeby nie zwariować ;-)?
Z miłą chęcią z wami poklepie:) A z rozbrykana córeczką ostatnio sobie kiepsko radze i chyba niedługo zwariuje. W dodatku mała jest juz drugi tydzień chora i siedzimy w domu:baffled: No i Zosieńka sie nudzi a gdy sie nudzi to jest jak mały huragan:wściekła/y:Powiem wam szczerze mam dosc:tak: A tak apropos chorób. Mogłybyście polecic jakiegos dobrego pediatre:-)
 
Hej dziewczynki
smile.gif

Moja wizyta wczorajsza wizyta u gina była SUPER
wink.gif
MOJA dzidzia ruszała się jak szalona, fikała jak szalona
smile.gif
Na początku byla do nas plecakami, a potem sie pokazała przodem
smile.gif
ale super uczucie
smile.gif
I BICIE serduszka kochanego- waliło strasznie
smile.gif

ma całe 33,6mm
smile.gif
1_jupi.gif


a i wg gina wczoraj był 10tc 2d .......według ost miesiaczki mam dopiero 9tc 6dz
smile.gif
.. wiec mi ciąza podrosła hehe

:-D:-D:-D a moja ciąża jest o tydzień młodsza niż wynika z osttaniej miesiączki :-D:-D:-D! Bardzo się cieszę, że z Waszą dzidzią wszystko oki, to wspaniałe uczucie móc zobaczyć swoja Kruszynkę, nie ;-)?

Z miłą chęcią z wami poklepie:) A z rozbrykana córeczką ostatnio sobie kiepsko radze i chyba niedługo zwariuje. W dodatku mała jest juz drugi tydzień chora i siedzimy w domu:baffled: No i Zosieńka sie nudzi a gdy sie nudzi to jest jak mały huragan:wściekła/y:Powiem wam szczerze mam dosc:tak: A tak apropos chorób. Mogłybyście polecic jakiegos dobrego pediatre:-)

Oj, to nie zazdroszczę, doskonale wiem co to chore dziecko, sami to teraz przechodzimy :eek:... Z lekarzy mogłabym Ci polecić dr Koźbiała, przyjmuje prywatnie na Osiedlu Młodych (koło grzyba), jak będziesz zainteresowana to mogę Ci wysłać numer do Niego. Moim zdanie dobry z Niego lekarz i bardzo sympatyczny i mam podejście do dzieci :tak:. Zdrówka dla Zosieńki :-)! Fajne imię, jednak z moich babć ma takie, bardzo ciepło mi się kojarzy...
 
Hej Dziewczyny:-)

Ja też nie z samej Świdnicy ale blisko bo ze Stanowic:-D

Mogę sie do Was przyłączyć co??:-);-)
Pogoda do bani, nuda to może trochę z Wami posiedzę :-)

Może troche o mnie:-D

Na dolnym śląsku mieszkam niecałe dwa lata, przeniosłam się za mężem z lubuskiego. Tutaj urodziłam córeczkę Maję:-), znaczy się urodziłam ją w Świebodzicach:-p;-) ale lekarza prowadzącego miałam ze Świdnicy - Mierzejewski(bardzo sobie Go chwalę). Majeczka ma 14 miesięcy, jest baaardzo żywą dziewczynką. Rozpieszczona, rozbrykana, kłótnica:-D:-D:-D

Kasik no fajna sprawa takie kluby, też z chęcią bym się wybrała na coś takiego ale nie orientuję się za bardzo czy w okolicach coś jest. Ale polecam Salę Zabaw w Świdnicy. Byliśmy ostatnio. Super było. Dużo dzieci, Majeczka była w siódmym niebie :-).

Krycha Gratuluję Fasolki!! U nas też katarzysko:baffled: już tydzień czasu się męczymy. Jeszcze pogoda okropna i tak kisimy się w domu i głupoty wymyślamy, bo już brak pomysłów na zabawę.

Mpik Dla Ciebie również gratulacje:-) Ale fajnie, że mogłaś swoją kruszynkę pooglądać:-) Pamiętam, że zawsze nie mogłam się kolejnej wizyty doczekać żeby znowu swoją zobaczyć. Hehe i tak szybko to zleciało, nie obejrzałam się, a tu już moja "kruszynka" mnie bije, kłóci sie itp. Ale i tak Najwspanialsza na świecie jest:-):rofl2::rofl2:

Miłego dnia:-)
 
Hello mamuśki!!! Dziecię mi usnęło, więc mam chwilke dla siebie :-D! Tak mnie dziś naszło na frytasy własnej roboty i właśnie się smażą :-p:-):-)! Objem sie troszkę, a później, jak Młoda wstanie, pójdziemy sobie na spacerek, z wózkiem tym razem (!!!), to wychodzę trochę kalorii :rolleyes2:...

Hej Dziewczyny:-)

Ja też nie z samej Świdnicy ale blisko bo ze Stanowic:-D

Mogę sie do Was przyłączyć co??:-);-)
Pogoda do bani, nuda to może trochę z Wami posiedzę :-)

Ale polecam Salę Zabaw w Świdnicy. Byliśmy ostatnio. Super było. Dużo dzieci, Majeczka była w siódmym niebie :-).

Krycha Gratuluję Fasolki!! U nas też katarzysko:baffled: już tydzień czasu się męczymy. Jeszcze pogoda okropna i tak kisimy się w domu i głupoty wymyślamy, bo już brak pomysłów na zabawę.

Witaj Maliinka_ev wśród nas!!! Jasne, że możesz się dołączyć, będzie nam bbbbbaaaarrrrrrdddddzzzzzzoooooo miło :tak::tak::tak:!!! I pytanie na dzień dobry - gdzie jest ta Sala Zabaw? A nie dziękuję :sorry:, mam nadzieję, że szczęśliwie dotrwam do samego końca, z porodem włącznie ;-)! No i kataru współczuję... Mam wrażenie, że Oliwka im strasza tym gorzej go przechodzi i dłużej się Jej trzyma... Ale Ci mąż przeprowadzkę zafundował! Toż daleko masz teraz w rodzinne strony... Mam nadzieję, że Dolny Śląsk Ci się podoba :happy:?

Lecę pilnować frytek co by mi się nie zwęgliły, bo co ja bidna wtedy zjem :oo2::-p:-D... Zaglądnę później, miłego dzionka i do klikania :cool2:
 
Hej Dziewczyny:-)

Ja też nie z samej Świdnicy ale blisko bo ze Stanowic:-D

Mogę sie do Was przyłączyć co??:-);-)
Pogoda do bani, nuda to może trochę z Wami posiedzę :-)

Może troche o mnie:-D

Na dolnym śląsku mieszkam niecałe dwa lata, przeniosłam się za mężem z lubuskiego. Tutaj urodziłam córeczkę Maję:-), znaczy się urodziłam ją w Świebodzicach:-p;-) ale lekarza prowadzącego miałam ze Świdnicy - Mierzejewski(bardzo sobie Go chwalę). Majeczka ma 14 miesięcy, jest baaardzo żywą dziewczynką. Rozpieszczona, rozbrykana, kłótnica:-D:-D:-D:-)
Witaj Malinko:) ja tez chodzę do Mierzejewskiego już wiele lat i teraz też prowadzi moją ciąże:) Bardzo lubie jego poczucie humoru:) ja raczej rodzić będę w Wałbrzuchu, tak mi powiedział.
Maja, śliczne imię, taki milutkie i słodkie:)
Pozdrawiam :)

Krychaa - podziel się z Nami frytami, też chętnie bym zjadla:) he, ale ja lubie ostatnio takie ze sklepu- najlepiej to z Biedronki - 2,5kg za 8zl - a są pycha:)
 
reklama
Hehehe Krycha:-D no fakt lepiej żeby ciężarna nie korzystała:-) można się poobijać, szczególnie w suchym basenie piłeczkowym;-);-);-):-)

A tak na poważnie to fajnie Wam, że w ciąży jesteście. Chociaż po suwaczkach widzę, że do rozwiązania jeszcze daleka droga:-).

No ale Ty Krycha już córcię masz i to w podobnym wieku co moja:-) to już jeden poród masz za sobą. I jak było?? Pomoć drugi poród łatwiejszy. Dobrze by było żeby tak było w rzeczywistości.

A u Ciebie Mpik to pierwsza ciąża?? Co do Mierzejewskiego - świetny facet,:-) i to prawda poczucie humoru ma pierwsza klasa:-) Już dawno u niego nie byłam. Nie mam w sumie po co, ale na pewno go nie zmienię.

Hehe imię moja córa zawdzięcza tatusiowi. Ja stawiałam na Zuzanę albo Oliwkę:-) ale koniec końcem dałam za wygraną i jest Maja, za to imię drugiego dziecka należy do mnie:tak::rofl2:

Frytek będzie więcej dla Was!!!:-) Ja odpadam nie przepadam:laugh2: za to jakąś pizze bym z chęcią zjadła:tak: ale STOP STOP odganiam tą myśl, czas dietę w końcu zacząć, wiosna tuż tuż:-):-):-)
 
Do góry