reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a może się w końcu poznamy.. czyli o sobie..

reklama
Marrtruda, ale ja tez z Warszawy więc może raz na jakis czas jakbys była w Wawie to.. na kawę zapraszam :D
 
Marrtruda jak widzisz tych mężów Krzysków to się jednak namnożyło! ;)

A fajnie że skończyłaś weterynarię! Jeśłi pozwolisz to czy mozna czasem zamęczyć cie jakims pytankiem np o moją kotkę??
;)
 
Dziekuje Marrtruda za pozdrowionka :)
Równiez sciskam i pozdrawiam.
Oczywiscie takze zapraszam na kawkę jesli tylko bedziesz w Warszawie
Buziaczki dla WAS :-*
 
to ja tez się pochwalę...Mężulkowi mojemu Mareczek na imię(który podobno jest w ciąży razem ze mną-fakt,czasem ma większe napady głodu i wrażliwości większe niż ja:)A w domku oprócz nas zamieszkuje dwie papagajki faliste:) Nie widzę tu niestety żadnych innych przyszłych mamusiek z Leszna lub okolic z którymi mogłabym nawiązać bliższy kontakt:(zwłaszcza że szykuje mi się full czasu wolnego-miesiąc pracy i do rozwiązania wolne.
 
Dziewczyny, przepraszam, że tak sie ociągam z odpowiedziami, ale różne rzeczy nam się z komputerem działo i nie mogłam korzystać z internetu.
Bardzo dziękuję za zaproszenia, bywam w Warszawie i z chęcią skorzystam z zaproszeń - może kiedyś w jakiejś kawiarni się umówimy, co? :)

A jeśli chodzi o porady, Mycha, to jak tylko będę potrafiła, to jestem do usług.
 
reklama
Do góry