reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Madigirl dziękuję. Co do Duphastonu bierz 1 tabletkę dziennie przez 10 dni i odstaw. Po 2-4 dniach powinna przyjść @.
Altoids dawałam mu witaminy, wodę z miodem do picia, czasami sok z miodu, czosnku i cytryny, nawet miał małą serię leku uodparniającego, próbowałam z Actimelem i nic nie pomagało.
 
reklama
Dorotka dziekuje za info!!! Actimela to ja nie polecam Slonce. Pilam go przez rowne dwa tygodnie i dokladnie po dwoch tygodniach sioe rozchorowalam... Sproboj mu zaserwowac syrop z cebuli. Moj dziedek mi to zawsze robil i dzialalo. Cebule trzeba pokroic w drobna kosteczke, wrzucic do szklanki i zasypac cukrem. Przykryc to jakims spodkiem i jak sie zrobi syropek podawaja po dwie lyzeczki 2 /3 razy dziennie. Polecam tez cieple mleko z miodem i maslem... Nie lubilam tego ososbiscie ale dzialalo:p Powodzonka zycze w leczeniu Twojego maluszka!!!!!
 
Cześc Kochane Dziewczyny!
U mnie bez zmian. Ciagle nudności i ciągle wypróbowuję wszyskie sposoby, żeby trochę sobie ulżyć.
altoids - ja się nawet cieszę z tych nudności. Co prawda jest to trochę przykre, ale fasolcia rosniei jest ok. Przerabiałam to już przy pierwszej ciąży, więc nie jest to niespodzianką dla mnie, że tak się czuje. Z Bartusiem zwracałam do końca 4 miesiąca i to bez względu na porę. Wystarczyło, że poczułam jakiś zapach.
Mam nadzieję, że ta niunia trochę mamę oszczędzi i nie będzie to tak długo trwało.
Dorotko! Bidulko, może znajdzie się rada na te choróbska Dawidka i będzie ok.
Trzymam kciuki!
 
Madigril> Dzieki słońce za gratulacje i proszę fluidki dla Ciebie:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~``
`````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
```````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
 
Witam! niestety muszę do was dołączyć(niestety bowiem jestem w trakcie starania się o maleństwo) Staram sie o dzidziusia już 4 miesiące i tak jak mówicie zbyt ogromna chęć bycia w ciązy powoduje iż nie przestaje o tym myśleć!być może za bardzo chce i dlatego się nieudaje!!!miesiąc za miesiącem ta sama myśl a może już , może już teraz!!!??? ostatnio spóżniał mi się okres 4 dni i wiecie co zrobiłam od razu pobiegłam do apteki po teśćik.Ale niestety nie wykazało mi dwóch kreseczek i tego samego dnia
dostałam okres:-(obecnie jestem po miesiączce i czas zacząć dalsze starania!!
pozdrawiam i trzymam za was wszystkie jak i za siebie kciuki!!:happy:
 
Madigirl fluidki dla ciebie
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&################*******
Sposób z cebula też już stosowałam hihi. A po Actimelu, a właściwie po jego odstawieniu Dawid też zaraz chorował
Lukasik witaj, wyluzuj (hihi łatwo powiedzieć) i powodzenia
 
reklama
Do góry