reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC bobasowej pielęgnacjii.........

reklama
Tak, tylko pozazdrościć Norge, ale jeszcze trochę i my też będziemy takimi szczęściarami.
Norge - gratuluję pępuszka;-)
 
A u nas już od kilku dni" akcja- werandowanie " a w poniedziałek zamierzamy wyjechać na pierwszy spacer :tak:;-)........i zrobimy w końcu fotkę naszej fury ......:-D:-)
 
Fajny watek Norge-udanej pepkowki.
Co do pepusia Brunia to mial taki plastikowy klips ktory odpadl mu po tygodniu wraz z pepowinka -tez niczym tego nie przemywalam a i dzieciaczka kompalam.
Co do pepkowki to u nas sie ja robi w pierwszej dobie od narodzin maluszka.( chlopaki maja radoche maz caly rok zbieral swoja kolekcje Dembowej ktora pekla wlasnie jak sie maly urodzil)

A my juz mc mamy (zalacze zdjecia)po za tym przybylismy na wadze w przeciagu 2tyg.-1kg i 10dag z czego sie bardzo cieszymy bo skrzacik rosnie.Na spacerki zaczelismy wychodzic dzisiaj wlasnie i chyba sie podobalo bo zaczynam gugac jak leze w wozku jutro zrobie zdjecia naszej bryki.
A dla humoru zalaczam takze zdjecia mojego kocura.jest pare nowych fajnych miejsc w domu gdzie moj Lemek moze odpoczac.
Pozdrawiamy
 
Di4n4- masz calkowita racje juz to widze jak obaj szaleja w domu i broja.
Jesli chodzi o kocura to wkleje jeszcze kilka fotek na glownym zobaczcie jaki z niego aparat.
 
reklama
A ja mam problemy z nawracającą czkawką... co robić?
Majako to normalny stan, patrz poniżej:

Czkawka występująca u niemowląt najczęściej spowodowana jest niedojrzałością układu nerwowego.

Przyczyny czkawki:
* głośny śmiech dziecka
* połknięcie powietrza
* ochłodzenie dziecka
* wypełniony brzuszek po jedzeniu

Z upływem czasu występowanie czkawki jest coraz rzadsze. Jeśli maluch zmarzł, wówczas niezbędne jest podanie piersi w celu zlikwidowania czkawki. Jeśli natomiast brzuszek dziecka jest przepełniony od pokarmu i to było powodem powstania czkawki, wtedy należy przeczekać aż część pokarmu przejdzie drogę z żołądka do jelit i czkawka sama ustąpi. W takiej sytuacji najlepiej jest ponosić malucha w pozycji pionowej z brzuszkiem przytulonym do piersi i główką opartą na ramieniu.
 
Do góry