reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC bobasowej pielęgnacjii.........

dziewczyny ile mozna trzymac otwarta sol fizjologiczna?

czy po przetarciu mokrymi chusteczkami trzeba przed nalozeniem osuszyc pupke wacikiem lub pieluszka?
 
reklama
Manya - odpowiem Ci jak to u nas wygląda:

ja nie pieluszkuję podwójnie, ie kazali mi w szpitalu. USG bioderek mam za trzy tygodnie - zobaczymy wtedy.

ja używam kremu przeciw odparzeniom Nivea Baby i smaruję wszystko - oczywiście pipeczkę tylko na zewnątrz

z kosmetyków używam tylko mydła, tego kremu, chusteczek i oliwki... niczego więcej (no i krem na każda pogodę na dwór)

a co do soli to tez się ostatnio zastanawiałam... w lodówce to kilka godzin można, ale nie długo...
 
MANYA spokojnie nie panikuj
a wogóle dzieje się cos złego ???
bo jak nie to nawet woda wystarczy ;-);-);-)

kiedyś nie było żadnych specjałów i dzieci żyja

ja np. już wogóle w nocy nie przewijam (chyba że mamy kupe )

i tak jak napisał MAJAKO krem do pupy, mydło do kąpieli, oliwka po kapieli
no i niestety idzie zima więc krem przed spacerem
 
Dzieki dziewczyny juz powoli zaczynam lapac co robic i jak ;-) Panika przechodzi...:-D

Martwie sie tylko pepkiem. Mala jeszcze ma kikut i od wczoraj ta skorka wokol jest zaczerwieniona i jakby z jednej strony zapuchnieta...nie wiem czy to przed odpadnieciem tak sie dzieje czy cos go zle pielegnujemy...niby nic sie nie saczy z niego...

Jak myslicie?
 
nie zgodzę się Diana,wacikiem nie wolno bo zostają nitki,najlepeij kupić zakraplacz w aptece i kropić,a resztę spirytusu wokół pępka jak się uleje wytrzeć,ponadto jeśli nie odpadł jeszcze pępuszek należy odgiąć go trochę i kropić pod nim!
 
reklama
Do góry