reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC bobasowej pielęgnacjii.........

Ja do pupci na samym początku stosowałam
kremu przeciw odparzeniom z AA
ale niestety małej się zaczerwieniła pupcia i zaczynały
wyskakiwać krosteczki. Od kiedy smaruje sudokremem
wszystko dobrze wygląda
 
reklama
Renifer - my do pupci używamy chusteczek nawilżających i kremu przeciw odparzeniom Nivea Baby po każdej zmianie pieluszki. pudru wcale nie używamy, nawet nie kupiłam. przed kąpielą i jak się zdarzy wieeeelka kupka - pupcię myjemy wodą przegotowaną (wacikiem). I jest bardzo dobrze ;-)

Buzię przemywam przegotowaną wodą przed kąpielą ( no i jak jest brudna od mleczka) potem oliwkuję. na spacerki - krem na każdą pogodę Nivea Baby.

w ogóle - chwalę sobie kosmetyki Nivea Baby. Ale Diana ma rację - każde dziecko inaczej reaguje...

Co do Sudokremu - mam mieszane uczucia. Zawiera sporo cynku i wysusza (wiem po sobie...)
 
Ja stosuje mokre chusteczki do pupci NIVEA sa nawet takie bez zapachu dla wrazliwej skory, kremik na odparzenia tez Nivea, kupilam puder ale prawie nie uzywam kremik jakos lepiej sie sprawdzal na rozowa pupcie i chrosteczki :happy:


W Belgii jest troche inny zestaw kosmetykow dla maluszkow z Nivea i kremu na kazda pogode tu nie dostalam, malutkiej bardzo luszczyla sie skora na buzi i w aptece polecili mi krem Musteli i przyznam ze sie sprawdza.
 
ja jak potrzebuję szybko to używam chusteczek nivea,a tak to myję pieluszką lub wacikami przegotowaną wodą,krem mam na odpazenia taki apteczny,zrobiony,bo mały miał odparzoną bardzo pupę w szpitalu,no i też używam pudru z nivei,buzię też przemywam przegotowaną wodą i daję krem ale tylko raz dziennie z nivea a na podwórko krem na każdą pogodę też nivei,oczka solą fizjologiczną!

widzę że kosmetyki nivea bardzo popularne,u mnie też:-D
 
ARABELLA ja tez miałam wczoraj spokój i tez kąpałam sama... ale przed kąpiela podkarmiłam troche małego, moze dlatego sie nie darł...
 
reklama
Do góry