reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC bobasowej pielęgnacjii.........

ja używam płynu kremowego do kąpieli i oliwki z nivea baby i wszystko jest ok,ale jak był mniejszy to uzywałam oilatum.
 
reklama
Madzka mojej Amelki, odpukac, na razie nic nie uczula, a Hippa stosujemy od dnia urodzin. Patrzylam dzisiaj w sklepie plyn do kapieli J&J Bedtime (jakos tak, taki fioletowy na dobranoc) i baaaaaardzo mi sie zapach podobal. Moze sie przezuce na nie, bo te z Hippa juz mi sie troszke znudzily, ale sa superwydajne i malej pasuja. ::sorry2::sorry2:
 
Płynu J&J bedtime lawendowego też uzywamy i jest ok:tak: nie wysusza i naprawdę fantastycznie pachnie:-)ale jedyny kosmetyk tej firmy którego uzywamy bo J&J bardzo nas wysuszał a uczulał nawet mnie(oliwka w żelu)
:baffled::baffled:
 
Ja leżałam w szpitalu z pania dr dermatolog wiec mialysmy duzo czasu na rozmowy poradzila mi Oilatum plyn bo po nim nie trzeba dziecka smarowac ( zgadzam sie z tym), poza tym jesli smarowac to nie oliwka powiedziala ze wcale nie spelnia ona swojej roli lepsza czysta wazelinka albo Emolium kremik, a jak koniecznie chce sie używać oliwki to tylko Bambino; mowila tez ze ona swje dziecko smaruje jakims kremem aptecznym, nie pamietam nazwy ale zaczynala sie na x
 
Problem wybory balsamu dla Amelki rozwiazali za mnie rodzice. Mala dostala z okazji pierwwszego dnia kobiet balsam J&J Naturals :-) Bardzo fajnie pachnie. Zobaczymy jak sie sprawdzi.
 
Zauwazylam dzisiaj ze mojej corci zaczynaja wypadac wloski :szok::szok: to normalne :confused::confused:

Bejbiki muszą zmienić te specyficzne cieniutkie włoski dzidziusiowe, na włoski mocniejsze, na których w przyszłości mamuśki mogą im warkiczyki pleść :-D Mufinka nie ma się czym marwić, wylecą te, ale wyrosną jeszcze wspanialsze :happy2:
 
Patsiorku dzieki :-) Martwilam sie ze moze brakuje jej witamin. Jest karmiona piersia, daje jej witamine D i tyle. Zastanawiam sie czy moze nie wprowadzic jej vibovitu. :confused: A wy dajecie swoim malenstwom dodatkowo jakies witaminy??
 
reklama
Mufinka moj maly z dnia na dzien wylysial:-D:-D:-D...i rownie szybko wyrosly mu nowe wloski:-):-):-)
A odnosnie witamin to nie wiem jak to w polsce jest....ja daje tu w USA malemu w plynie wszytkie witaminki: A, B6,B12, C,D,E
 
Do góry