reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC bobasowej pielęgnacjii.........

Dzięki Reniferku bo ja już pomysłów nie mam:-( To w aptece tą maść bez recepty można kupić?? normalnie szlak mnie już trafia...
I zdrówka dla Twojej dzidzi:-)
 
reklama
U nas ciemieniuch zeszła po jednej akcji z oliwką
nasmarowałam pół godziny przed kąpielą,
odczekałam chwile, wyczesałam, wykąpałam
i główka czysta ... narazie nie wróciła ...
 
U nas ciemieniuch zeszła po jednej akcji z oliwką
nasmarowałam pół godziny przed kąpielą,
odczekałam chwile, wyczesałam, wykąpałam
i główka czysta ... narazie nie wróciła ...
Monisiu ja się obawiam że to żadna ciemnieniucha nie jest tylko skaza łojotokowa:-( Bo ciemieniucha u malutkich dzieci bez problemu można wyleczyć właśnie oliwką ale u nas po smarowaniu oliwką i wyczesywaniu było jeszcze gorzej.... Wyczytałam że jak dziecko ma właśnie łojotokowe zapalenie skóry to nie powinno się tego wyczesywać bo jeszcze bardziej się podrażnia skórę i jest tego coraz więcej:-( A ja mu 2 czasem 3 razy dziennie wyczesywałam:-( Teraz używamy optiderm i byłam bardzo zadowolona przez 2 tygodnie główka super śliczna gładziutka a ostatnio po kąpilei strasznie się znów zaczęła łuszczyć... To moje utrapienie poprostu....
 
u nas bylo cos w rodzaju ciemieniuchy na brwiach imiedzy nimi. bardzo ladnie zeszlo po przecieraniu wacikiem nasaczonym oliwka. dwa dni i po klopocie :-) do tej pory spokoj :-)
 
Dziewczyny jaki balsam albo mleczko do ciala polecacie dla maluszka :confused:
Do tej pory po kapieli smarowalam Amelce cialko oliwka ale jakos ostatnio nie nawilza jej tak dobrze jak wczesniej. Musze kupic jakis balsam lub mleczko i nie wiem ktore jest w miare dobre. Co polecacie?? :-)
 
reklama
ja koło 2 miesiąca też musiałam zmienić oliwkę na balsam, a w zasadzie mleczko do ciała bo oliwka nie natłuszczała za dobrze skóry Szymka. Świetnie sprawdziło mi się mleczko intensywnie nawilżające Nivea Baby Nutrisensitive :tak: jest wydajne, bardzo ładnie wygładza i natłuszcza i mojego szkraba absolutnie nie uczula ( w przeciwieństwie np. do kremów Hippa:baffled:)
 
Do góry